Karo medicinos tarnyba vs Chemcentras (51:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Nuo pirmųjų minučių priekyje žengęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 1020

Trečiadienį, kovo 5 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Karo medicinos tarnybos" ir svečių "Chemcentro" ekipų. Jau nuo pat pirmų susitikimo minučių į priekį išsiveržė svečių krepšininkai ir po pirmojo kėlinuko turėjo penkių taškų pranašumą, kurį aikštės šeimininkai per antrąjį ketvirtį sumažino iki keturių taškų. Po ilgosios pertraukos žymiai geriau puolime žaidęs "Chemcentras" padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų, o per likusį kėlinuką išlaikė tokią pačią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 51:65 (11:16, 16:15, 12:22, 12:12).

Pačioje susitikimo pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė svečiai ir taip iškart nutolo nuo varžovų, tačiau visai netrukus šeimininkų krepšininkai surinko keturis taškus iš eilės ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė baudos metimais, po kurių sekė "Chemcentro" spurtas 0:7, padidinęs skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. Einant kėlinuko laikui į pabaigą abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, o M.Zapalio reidas sumažino "Karo medicinos tarnybos" deficitą iki penkių taškų. 11:16.

Antrame kėlinuke žaidimas tarp komandų kiek išsilygino. Nors pačioje antrojo ketvirčio pradžioje svečiai dar šiek tiek atitolo, tačiau pora sėkmingai užbaigtų šeimininkų išpuolių sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, o dar šiek tiek vėliau ir iki minimumo. Toliau sekė taiklus tolimas "Chemcentro" ekipos žaidėjo R.Misevičiaus tolimas šūvis, suteikęs svečiams keturių taškų persvarą. Einant laikui į pabaigą komandos žaidė beveik vienodai, todėl po pirmosios rungtynių pusės ekipas skyrė tie patys keturi taškeliai. 27:31.

Po pertraukos grįžę svečių ekipos žaidėjai pasirodė daug šviežesni ir jau pirmosiomis minutėmis pradėjo rinkti taškus, kai tuo tarpu aikštės šeimininkams tai daryti sekėsi kiek sunkiau. Po spurto 2:11 skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki trylikos taškų. Kiek vėliau "Karo medicinos tarnybos" vyrai dar turėjo šansą sumažinti savo atsilikimą, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šalį ir tuo pasinaudoję svečiai pelnė dar keturis taškus iš eilės bei dar labiau atitrūko. Pačioje trečiojo kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 39:53.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečių krepšininkai pratęsė savo galingo puolimo dominavimą ir surinkę aštuonis taškus be varžovų atsako padidino skirtumą tarp komandų iki 22-iejų taškų. Kiek vėliau šeimininkai dar bandė reabilituotis ir surinkę kelis taškus iš eilės šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių rungtynės penkiais taškais iš eilės užbaigė šeimininkai, tačiau pergale vis dėlto džiaugėsi "Chemcentras". 51:65.

"Karo medicinos tarnyba": Marius Zapalis – 19 tšk., Darius Vaitkevičius – 12 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arvydas Rudžianskas – 7 tšk.

"Chemcentras": Rokas Misevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Audrius Gagiškis – 15 tšk. (13 atk. kam.), Vaidas Palaikis – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: "Antroje pusėje pradėjome gyviau žaisti, gal varžovai pavargo, mes buvome energingesni, tai tas ir įtakojo, kad nutolome keturiolika taškų ir iškovojome pergalę. Na, o pačioje rungtynių pradžioje gal buvome apsnūdę, nežinau, gal todėl, kad po darbų visi, ar pavargę vyrai, bet gerai, kad vėliau išsijudinome. Dabar taip žiūrint į komandą, tai turime šiokių tokių traumų, esame apibyrėję, bet tikimės iki atkrintamųjų pasveikti, dar yra šansas paskutinėse rungtynėse pakovoti dėl pirmosios vietos, tai jeigu viskas palankiai susiklostys, tai gerai ir gausis, žiūrėsim kaip bus toliau, o šiaip reikia kovoti kiekvienose rungtynėse".

Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 20:48 val.)Lyderių dėka pergalę šventė „Chemcentras“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)Roko Misevičiaus vedamas „Chemcentras“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)Įspūdingas antrasis kėlinys lėmė nesunkią „Chemcentro“ pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 23:00 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)