BC „AMBI“ vs Green Death (50:57)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Green Death“ neatsiliko nuo mylimos komandos ir taip pat iškovojo pergalę

2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 999

Pirmadienį, gegužės 26 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Laikinosios sostinės" mažosios taurės 2014 rungtynės tarp vietos BC "Ambi" ir svečių "Green Death" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios svečiai įgijo nedidelę persvarą, kurią su kiekvienu kėlinuku vis padidindavo keliais taškais, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai atsigavo ir ėmė mažinti deficitą, bet laiku susiėmę "Green Death" ekipos žaidėjai išsaugojo pergalę savo rankose. 50:57 (8:12, 12:16, 13:20, 17:9).

Rungtynių pradžioje pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, tačiau netrukus svečiai į tai atsakė šešiais taškais iš eilės bei persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgau netrukus BC "Ambi" sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau neilgam, nes netrukus "Green Death" surengė dar kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius ir baigė pirmą kėlinuką turėdami keturių taškų persvarą. 8:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkams pavyko prisivyti varžovus, tačiau jau netrukus šie surengė spurtą 0:11 ir atitrūko nuo priešininkų trylikos taškų skirtumu. Kiek vėliau BC "Ambi" sugebėjo į tai atsakyti atkarpa 6:0, po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki septynių taškų. Pačioje ketvirčio pabaigoje nežymiai geriau sužaidę svečių krepšininkai padidino savo persvarą iki aštuonių taškų. 20:28.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis ir įpusėjus trečiam kėlinukui skirtumas tarp komandų siekė tuos pačius aštuonis taškus, tačiau ilgai netrukus "Green Death" surengė spurtą 0:6 ir padidino savo pranašumą iki keturiolikos taškų. Einant trečiojo ketvirčio laikui į pabaigą kelias rezultatyvias atakas surengė ir aikštės šeimininkai, tačiau svečiai taip pat neatsiliko, todėl prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė penkiolika taškų. 33:48.

Jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų. Į tai "Green Death" atsakė vos dviem taikliais baudos metimais, po kurių sekė BC "Ambi" spurtas 9:0, leidęs jiems sumažinti savo atsilikimą vos iki keturių taškų ir įnešti į rungtynes šiek tiek intrigos. Vis tik svečių krepšininkai pasinaudojo varžovų klaidomis gynyboje ir pataikę baudos metimus vėl šiek tiek atitolo, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 50:57.

BC „AMBI“: Mantas Ungurys – 12 tšk., Julius Povilaitis – 11 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 10 tšk.

Green Death: Linas Stašinskas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 9 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.), Igoris Konovalenko – 7 tšk.

Parengė VDU praktikantė Renata Žemaitytė

„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ komandą. (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:12 val.)„Kaunas“ sutriuškino tragiškai klydusią „BC AMBI“ ekipą. (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su „Green Death“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:10 val.)„Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Green Death“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 02:22 val.)