Kauno technologijos universitetas vs ASU & Co „AgroVIS“ (83:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 23:09 val., peržiūros: 1122

Vasario 14-ąją dieną. sekmadienį, Kauno Technologijos Universiteto chemijos fakulteto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės J pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusių „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „ASU & Co AgroVIS“ ekipos.

Rungtynės geriau prasidėjo svečiams, kurie startavo 4 taškais ir veržėsi į priekį (0:4). Vis dėlto, prabudę „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkai atsakė 5 taškais ir perėmė estafetę (5:4), o netrukus dar labiau išryškino savo dominavimą. Po M.Rudaičio dvitaškio „ASU & Co AgroVIS“ dar pirmavo (5:6), bet tuomet aikštelės šeimininkų snaiperiai dukart pasižymėjo iš toli, iniciavo spurtą 8:0 ir viskas vėl pakrypo „Kauno Technologijos Universitetui“ naudinga linkme (13:6). Ne gana to, stringantis ir retai vaisingas „ASU & Co AgroVIS“ puolimas ir antroje ketvirčio pusėje neliko be pasėkmių. Įsismaginę A.Sukovo auklėtiniai pirmąją dvikovos dalį baigė 9 taškais be atsako ir po pirmųjų 10 minučių užtikrintai pirmavo rezultatu 22:8.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis „Kauno Technologijos Universitetas“ dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir pelnė 6 taškus iš eilės, po kurių atstumas tarp ekipų išaugo iki 20 taškų (28:8). K.Baltakio dvitaškis kėlinio viduryje padidino skirtumą iki 22 taškų (32:10), tačiau po šio epizodo „ASU & Co AgroVIS“ komandai pavyko suregzti kelias sėkmingas atakas, kurios padėjo neženkliai sušvelninti nuostolius (34:15). Visgi, pirmosios susitikimo pusės tiesiojoje 5 taškus į savo asmeninę ir komandos sąskaitas įsirašė L.Andriuškevičius, o paskutinį žodį antrajame kėlinyje tarė V.Tilinskas ir įpusėjus mačui svečiai atsilikinėjo jau 26 taškų skirtumu – 41:15.

Po didžiosios pertraukos „ASU & Co AgroVIS“ padangė toliau niaukėsi. Svečių puolimas beveik pusę kėlinio tylėjo, o žaidimo kontrolę tvirtai savo rankose laikantys „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkai maudė oponentus po šaltu dušu. Aikštės šeimininkai trečiąją rungtynių dalį pradėjo laimėta atkarpa 11:0 ir išvijo intrigą iš salės (52:15). Trumpalaikis prašviesėjimas puolime padėjo „ASU & Co AgroVIS“ apkarpyti atsilikimą (55:22), tačiau ketvirčio finiše varžovai smogė dar vieną skaudų antausį. 7 taškus surinkę (5 iš jų pelnė L.Andriuškevičius) „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkai įgijo ne itin padorią 40 taškų persvarą ir prieš paskutinę dvikovos dalį nepaliko abejonių dėl rungtynių baigties – 62:22.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame įvykiai tiesiog tekėjo sava vaga. A.Stanevičiaus aktyvaus žaidimo puolant dėka „ASU & Co AgroVIS“ sustabdė deficito augimą ir kartais jį neženkliai sumažindavo, o vėliau prie ekipos draugo prisijungė ir A.Bogotyrius. Vis dėlto, priešingoje barikadų pusėje „Kauno Technologijo Universiteto“ žaidėjai taip pat netylėjo ir neleido skirtumui sparčiai mažėti. Akivaizdžiai atleidę vadžias susitikimo pabaigoje aikštelės šeimininkai leido priešininkams sumažinti atsilikimą, tačiau nuaidėjus finalinei sirenai, švieslentėje degė skaičiai, įrodantys daugiau nei įtikinamą „Kauno Technologijos Universiteto“ pergalę rezultatu 83:48.

Artūras Sukovas („Kauno Technologijos Universitetas“):

Nepaisant to, kad dvi paskutines rungtynes prieš šiandieninius varžovus pralaimėjote, šiandien revanšavotės su kaupu. Kas tą nulėmė?

„Varžovai buvo nepasiruošę. Mes labai norėjome atsirevanšuoti ir žaidėmė susikaupę. Tiesiog varžovai šiandien labai nepataikė, o mums viskas ėjosi kaip iš pypkės. Viskas gerai.“

Rolandas Rakštys („ASU & Co AgroVIS“):

Iki šiol prieš šiuos varžovus turėjote abi pergales. Tačiau šiandien atėjote dantis palikę namuose – puolimas buvo labai prastas. Kodėl?

„Tikriausiai yra kelios priežastys. Viena priežastis yra ta, kad galbūt šiek tiek neįvertinome varžovų, nes du kartus prieš tai laimėjome. Antra priežastis – vakar turėjome dvi rungtynes ir aišku šiandien dar jaučiasi nuovargis. Ir trečia priežastis – Valentino diena. Kiti komandos nariai turbūt kažkur kitur „išsitaškę“.“

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė L.Andriuškevičius (22 tšk.), V.Tilinskas (13 tšk., 5 rez. p.), K.Baltakys (12 tšk., 10 atk. k.), V.Pliauga (12 tšk.), M.Makulavičius (7 tšk., 7 rez. p.), T.Kivaras (7 tšk., 9 atk. k.), R.Krušinskas (6 tšk., 16 atk. k.) ir V.Barkauskas (4 tšk.).

„ASU & Co AgroVIS“ gretose išsiskyrė A.Stanevičius (23 tšk., 10 atk. k., 8 išpr. pr.), A.Bogotyrius (9 tšk., 7 atk. k., 7 per. k., 5 išpr. pr.), M.Kačenauskas (7 tšk., 10 atk. k.), M.Rudaitis (6 tšk.) ir V.Valantinas (3 tšk., 7 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių antrąjį etapą abi komandos baigė turėdamos savo sąskaitose po šešias pergales bei keturis pralaimėjimus (6-4).

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno Švarai“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)