Kauno SRC ‒ 2 vs BK Centre ‒ 2 (53:46)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“

2015 spalio 27 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 1263

Antradienį (10.27), Kauno mechanikos mokykloje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – Kauno „SRC-2“ (1-0) ir „BK Centre“ (2-1). Nors šeimininkai padarė net 38 klaidas, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę – 53:46 (13:8, 14:11, 13:13, 13:14).

Rungtynes geriau pradėjo BK „Centre“, kuri išiveržė į priekį (0:6), visgi kėlinuko pabaigoje „SRC-2“ perėmė iniciatyvą ir laimėjo kėlinį (12:8). Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau sėkmingai gynėsi ir sugebėjo padidinti skirtumą iki 8 taškų – 27:19.

BK „Centre“ nevengė spausti varžovų, kas sąlygojo daug šeimininkų ekipos klaidų. Visgi sėkmingas A.Bubelio žaidimas, kuris šios dienos rungtynėse surinko masyvų dvigubą dublį (20 taškų, 20 atk.kam.), neleido BK „Centre“ perimti iniciatyvos. Ir nors kėlinį laimėjo svečiai, tačiau „SRC-2“ ir toliau pirmavo – 40:32. Svečių komandos spaudimas duodavo vis daugiau vaisių, tačiau po kelių sėkmingų epizodų, sekdavo Kauno „SRC-2“ ekipos skirtumo atstatymas ir svečiai nepriartėjo arčiau 6 taškų. Šeimininkai nors ir gausiai klydo, vis tiek iškovojo pergalę – 53:46.

Kauno SRC ‒ 2: Andrius Bubelis – 20 tšk. (20 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Žygimantas Gulbinas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Birutis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Dima Gostev – 10 tšk., Vatslou Bugao – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Naujuosiuos metus „Kauno SRC -2“ ekipa pradėjo iškovodama lengvą pergalę prieš „Savi“ komandą (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:19 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:04 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)