Komanda X vs Lietuvos geležinkeliai (75:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį

2015 balandžio 14 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 958

Antradienį, balandžio 14 dieną, Varpo gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės varžybos tarp vietos „Komandos X“ ir svečių „Lietuvos geležinkelių“. Pirmojoje rungtynių pusėje kur kas įtikinamiau atrodę „Lietuvos geležinkeliai“ išvaistė turėtą dviženklį pranašumą trečiajame kėlinyje ir likusias rungtynes turėjo vytis savo varžovus. Rungtynių pabaigoje sėkmė labiau šypsojosi šeimininkams, kurie prametė nemažai baudos metimų, bet pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinys vyko gan permainingai. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį 7:2, bet netrukus svečiai skirtumą sumažino iki minimumo. Tuomet „Komanda X“ padidino savo pranašumą iki penkių taškų dar kartelį, bet „Lietuvos geležinkeliai“ atsakė 8:0 atkarpėle ir persvėrė rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito – 16:20. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo 7:0 spurtu ir padidino savo pranašumą iki dviženklio. Likusią kėlinuko dalį vaizdas aikštelėje buvo daugmaž vienodas – komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tad skirtumas išliko praktiškai toks pats. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 33:43.

Trečiajame rungtynių ketvirtyje įvyko perversmas. Kėlinuką 9:1 spurtu pradėjo „Komanda X“ ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet tritaškį pataikė „Lietuvos geležinkeliai“, bet šeimininkai dar kartą spurtavo – šįkart pelnė 11 taškų be atsako ir įgavo šešių taškų atotrūkį. Likusią kėlinuko dalį svečiams galų gale pavyko užpulti, tad skirtumas tarp komandų jau nebekito – 61:57. Lemiamą kėlinuką šeimininkai pradėjo pelnydami keturis taškus paeiliui ir nutolo jau aštuoniais taškais. Tuomet penkis taškus paeiliui pelnė svečiai ir skirtumas tarp komandų tebuvo keturi taškai. Likusią kėlinuko dalį komandos kovojo taškas į tašką ir lemiamom akimirkom „Komanda X“ turėjo tarpų 2-4 taškų pranašumą, kuris galėjo padidėti, tačiau netaiklūs baudos metimai to padaryti neleido. „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo daug progų išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nesugebėjo bei taip pralaimėjo. „Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus ir keliauja į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 75:73.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Klaidas Vikšnaitis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Dalius Grušauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Grabauskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Igoris Konovalenko – 11 tšk.

„Komandos X“ žaidėjai nedaugžodžiavo ir tiesiog pasakė: „Skaičiai kalba patys už save“.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2015 balandžio 15 d., 00:01 val.
Neproblema. X per ketvirtą kėlinį prasižengė 10 kartų, geležinkeliai - 8
shumis2015 balandžio 14 d., 23:36 val.

butu idomu palyginti 1-3 ir 4 kelinio komandu prazangu santyki.... ziurint is sono siose varzybose klydo ir zaidejai, ir teisejai, bet si karta teisejai daugiau..

Anonimas2015 balandžio 14 d., 23:23 val.
Labai liūdna, kai komanda nesugeba pripažinti pralaimėjimo ir kaltina aplinkinius, o ne save. Ties kuria vieta jums netiko teisėjavimas? Pagal statistiką matosi, kad pražangų sušvilpta apylygiai, o dar galiu garantuoti, kad gerbiamieji lemiamu momentu dar ir pražangomis stabdėt varžovus dėl ko ir pražangų kiekis pas jus didesnis.
„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:10 val.)Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)