IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Ekskomisarų biuras (50:44)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ po atkaklios kovos palaužė „Ekskomisarų biurą“

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 16:32 val., peržiūros: 1240

Gruodžio 15 dieną Vytauto Didžiojo universiteto ,,Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidę "IT- Taškas.lt kompiuteriai & Festo" priemė svečius "Ekskomisarų biuras". Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo įrodinėti, kad jie yra verti pergalės. Po pirmos rungtynių pusės šeimininkai susikrovė 10 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai vis dar digtavo sąlygas rungtynėms, bet ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė ir laimėjo rungtynes – (50:44)

Šeimininkų teisėmis žaidę "IT – Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komandą pradėjo rungtynes labiau susikaupę. Pirmieji pelnė pirmus 11 taškų ir tik prabėgus 4 minutėms leido svečiams pelnyti pirmus taškus. Per likusį pirmo kėlinio laiką, abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po pirmų dešimties minučių šeimininkai susirovė 7 taškų pranašumą – (16:9).

Antrojo kėlinio pradžia vėl geriau susiklostė šeimininkams,kurie pirmieji pelnė 7 taškus ir rungtynėse pasiekė didžiausią skirtumą tarp komandų – (23:9). Netrukus "Ekskomisarų biuro" žaidėjai sugebėjo pelnyti 4 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų – (23:13). Per likusį laiką abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – (30:20).

Kaip ir pirmieji du kėliniai, taip ir trečiasis nebuvo labai rezultatyvus. Geriau kėlinį pradėjo šeimininkai, kurie vėl pirmieji pelnė taškus. Svečiai nesutriko, atsakė taikliu tritaškiu metimu. Per likusį laiką abi komandos rinko taškus mažomis atkarpomis po 2-4 taškus, bet nei vienai komandai nepavyko perlaužti žaidimo ritmo, kuris nesikeitė iki kėlinio pabaigos. Po trijų kėlinių komandas skyrė 11 taškų – (44:33).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtu "Ekskomisarų biuro" spurtu, kuris truko beveik puse kėlinio. Nors ir daug taškų sumesti svečiams nepavyko, bet skirtumas ištirpo iki 4 taškų – (46:42). Per likusį laiką abi komandos pradėjo skubėti, pasipylė klaidos, kurios nei vienai komandai neleido tvirčiau pasijausti ir pakeisti rungtynių eigą į sau palankesnę pusę. Likus žaisti dvi minutes šeimininkams pavyko pirmiems pristabdyti savo greitą žaidimą, ko pasakoje lemiamu momentu sugebėjo susikaupti, surengė dvi užtikrintas atakas ir nebeleido daugiau varžovams pagalvoti apie pergalę. Rungtynės baigėsi – (50:44).

Po laimėtų varžybų "IT – Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komandos treneris kalbėjo: "Truputį išbandėm vakar pasitreniruotus derinius. Kol varžovai gynėsi asmeniškai, sekėsi lyg ir puikiai, bet gal šiek tiek sušlubavo mūsų zoninė gynyba ir jie mus prisivyjo"

Po pralaimėtų varžybų "Ekskomisarų biuro" treneris kalbėjo: "Tesėjai leido grubiai žaisti, o mes pradžia labai prastai sužaidėm ir mus išmušė iš vėžių."

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 12 tšk., Egidijus Kumža – 10 tšk., Rytis Gasparavičius – 6 tšk.

Ekskomisarų biuras: Karolis Butkus – 13 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Lenktaitis – 9 tšk., Sigitas Lenktaitis – 7 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ įveikė „Vijorą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:58 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ neatsilaikė prieš „Topo Centro“ šešetuką (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:32 val.)„ACME“ ekipa įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:40 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)Netaiklus „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paskutinis rungtynių metimas leido „Callcredit“ išsaugoti pergalę trapiu skirtumu (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" nesulaukė pasipriešinimo iš "Eolto" (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)