KOMANDA X vs KAUNO ŠVOGERIAI (49:55)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 19:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Nerezultatyviose rungtynėse, triumfavo ''Kauno švogeriai''

2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 22:35 val., peržiūros: 2444

Antradienį, gruodžio 11d. "Varpo" gimnazijoje, įvyko ''C'' lygos krepšinio rungtynės. Susitiko šeimininkai ''Komanda X'' (1 pergalė – 6 pralaimėjimai) ir svečiai ''Kauno švogeriai'' (3 pergalės – 5 pralaimėjimai). Nerezultatyviose rungtynėse pirmus du kėlinius rezultatas buvo apylygis, komandas vis skirdavo 2 taškai. Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidė ''Kauno švogeriai'' ir laimėjo rungtynės rezultatu 49-55.

Pirmąjį ketvirtį svečiai iškart pradėjo taikliu dvitaškiu su pražanga. Šeimininkai į tai atsakė dviem taikliais dvitaškiais ir įšsiveržė 1 tašku į priekį (4-3). Šeštąją pirmojo kėlinio minutę ''Komanda X'' buvo išlyginus rezultatą (10-10). bet antroje pusėje ''Komanda X'' įmetė vos vieną metimą, tuo tarpu ''Kauno švogeriai'' – du, ir pirmasis ketvirtis baigėsi 12-14 ''Kauno švogerių'' naudai.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Svečiai vis išlaikė dviejų taškų pranašumą. Nei vienai komanai nepavyko pabėgti daugiau nei 5-iais taškais. Devintąją antro kėlinio minutę ''Kauno švogeriai'' turėjo 5 taškų persvarą, bet aidint teisėjų švilpukams, kurie skelbė antrojo ketvirčio pabaigą, taiklų tritaškį metimą pataikė ''Komandos X'' kapitonas R.Guodžiūnas, taip palikdamas tik 2-jų taškų skirtumą – 25-27.

Trečiajame ketvirtyje, pirmoje pusėje ''Kauno švogeriai'' įmetė du tritaškius iš eilės ir atitrūko jau 8-tuoniais taškais 25-33. Trečiojo kėlinio viduryje, komandas skyrė jau 10-imt taškų (33-43). Bet šeimininkų komanda nesiruošė lengvai atiduoti pergalės. Kėlinio pabaigoje šeimininkai įmetė du dvitaškius ir sumažino atsilikimą iki 6-šių taškų (38-44).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, abi komandos išėjo į aikštelę suprasdamos, jog 6- šių taškų pranašumas pergalės negarantuoja. Abi komandos neleido priešininkams atakuoti krepšio laisviems. Beveik kiekvieną metimą abi komandos stengėsi sustabdyti, nesvarbu bus pražanga ar ne. Ketvirtojo kėlinio viduryje, nei viena komanda nebuvo įmetusi taškų '' iš žaidimo''. Komandas vis dar skyrė šeši taškai (42- 48). ''Komanda X'' pradėjo spausti ''Kauno švogerius'', bet jų spaudimas nepasiteisino. Aštuntąją minutę žaidžiantysis – komandos treneris I.Jonauskis įmetė tritaškį metimą taip padidindamas persvarą iki 9-ių taškų, taip padėdamas tašką šiose rungtynėse. Antrą kartą šiose rungtynėse ''Komandos X'' žaidėjas įmetė tritaškį kartu su teisėjų švilpuku ir rungtynės baigėsi rezultatu 49-55.

Po laimėtų rungtynių ''Kauno švogerių'' trenerio mintys: ''Labai džiugu laimėti antąjį kartą iš eilės. Šiaip buvo labai sunkios varžybos. Priešininkai labai stipriai priešinosi, turėjom labai pavargti.'' Paklaustas ar viskas pavyko, ką buvo suplanavę treneris atsakė: ''Kaip tik šį kartą nieko labai ir neplanavom. Tiesiog galvojom sužaisim ir tiek, nes tik dvi dienas pertrauką turėjom. Tiesiog žaidėm savo žaidimą.''

''Kauno švogeriuose'' rezultatyviausi buvo : A.Miliūnas (14 pts ), R.Šapalas ( 9 pts ), E.Guobis (8 pts).

''Komandos X'' gretose išsiskyrė: L. Klagauskas (11 pts), A.Navickas (11 pts), D.Puodžiulis ( 10 pts).

''Kauno Švogeriai'' antrą kart sutriuškino KK ''Persvarą - 2'' (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 15:35 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Komanda X" įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:42 val.)Permainingoje kovoje BC"Straight" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė "Kauno švogerius" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:48 val.)Atkakliose rungtynėse Elektrėnuose, pergalę šventė svečiai iš Kauno (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:57 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:36 val.)BC Straight pranoko Kauno Švogerius (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Vėjas" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:57 val.)Vaišvydava pranoko Kauno Švogerius (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Vaišvydava" įveikė "Komandą X" (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:06 val.)"Sausas" trečiasis kėlinukas neleido Kauno "Švogeriams" pakovoti dėl pergalės (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 21:26 val.)