Kauno švara vs Restauratoriai (49:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

“Restauratoriai” patiesė „Kauno švarą“ ir pratęsė savo pergalių seriją

2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1055

Antradienį, gruodžio 18 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno švara” ir svečių “Restauratoriai” komandų. Sužaidus pirmąsias 5 rungtynių minutes "Restauratoriai" įsiveržė į priekį rezultatu 4:9, o dar po 5 minučių kovos komandas jau skyrė 7 taškai svečių naudai. Antrajame kėlinyje "Kauno švarai" priartėti nepavyko, o “Restauratoriai” sėkmingai sužaidę kėlinio pabaigą prieš antrąją rungtynių dalį susikrovė solidų 17 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos šeimininkai imėtė tik 9 taškus, o varžovams leidus jų pelnyti 25, o skirtumas išaugo iki 33 taškų žymos. Per paskutinį kėlinį "Kauno švara" stebuklo nesukūrė ir rungtynėms pasibaigus “Restauratoriai” nugalėjo rezultatu 49:80 (10:17, 11:21, 9:25, 19:17).

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos rezultatyvumu nepasižymėjo. Sužaidus apie 3 minutes rezultatu 2:4 pirmavo svečiai. Po to “Restauratorių” žaidėjas V.Kalesnikas smeigė tritaškį ir padidino savo komandos atotrūkį iki 5 taškų. Po šio metimo komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis, tačiau kėlinio pabaigoje tiksliau žaidę “Restauratoriai” po pirmo kėlinio pirmavo 7 -iais taškais (10:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo J. Snudaičio taikliu tolimu metimu, o po šio metimo "Kauno švara” atsakė 4 taškais. Tada, vėl darbo ėmėsi J.Snudaitis, kuris pelnė 2+1, bei, kitoje atakoje, dar pridėjo dvitaškį, ir komandas skyrė 9 taškai (14:25). Nuo to momento ekipos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, todėl skirtumas pakito tik per tašką (21:31). Vis dėlto, antrojo kėlinio pabaigoje “Restauratoriai pelnė 7 taškus be atsako ir sužaidus 1/2 rungtynių laiko komandas skyrė 17 taškų (21:38).

Trečiajame kėlinyje "Kauno švarai” buvo pats laikas ką nors pakeisti šiose rungtynėse, tačiau kaip parodė rungtynių eiga, nieko teigiamo nuveikti nepavyko. Šeimininkai per šį kėlinį sukrapštė tik 9 taškus, o praleisdami jų net 25 atsiliko jau rekordiniu skirtumu. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui "Restauratoriai" susikrovė net 33 pranašumą (30:63).

Atsiliekant tokiu skirtumu pergalės tikėtis "Kauno švarai” buvo sunku. Visgi, šeimininkai nenuleido rankų ir žaidė iki pat pabaigos. O taip žaisdami jie nei kiek nenusileido varžovams. Prie tokio sėkmingo žaidimo labiausiai prisidėjo P.Vosgirdas, kuris varžovus nubaude net trimis tritaškiais. Žinoma, "Restauratoriai" turėdami tokį pranašumą galėjo ir atsipalaiduoti. Likus mažiau nei minutei komandas skyrė 39 taškai, o likus 3 sekundėm paskutinė ataka priklausė "Restauratoriams”, kurie spėjo dar dvitaškiu padidinti persvara ir galutinis rezultatas (49:80) skelbė nesunkią "Restauratorių" pergalę.

Po rungtynių pakalbintas "Restauratorių" žaidėjas Vygintas Kalesnikas kalbėjo: "Tikėjomės sunkiau sulošti. Leido mesti tritaškius – sumetėme ir laimėjome, sakyčiau tritaškių pakalbą". Taip pat V.Kalesnikas paklaustas apie tokios didelės persvaros priežastis teigė: "arba varžovams labai nekrito, arba labai gerai gynėmės".

Kauno švara: Paulius Vosgirdas – 9 tšk., Mykolas Brusokas – 8 tšk., Ugnius Zasimauskas – 7 tšk.

Restauratoriai: Jonas Snudaitis – 25 tšk., Vygintas Kalesnikas – 17 tšk., Augustas Mikalonis – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)Po dramatiškos kovos „Restauratoriai“ palaužė savo varžovus (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 19:21 val.)„Restauratoriai“ per 64 sek. panaikino 5 taškų deficitą ir šventė minimalią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)Antroje susitikimo dalyje „Restauratoriai“ įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)