KAUNO STUMBRAS vs KAUNO ENERGIJA (58:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 16 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Kauno energija“ iškovojo nesudėtingą pergalę rungtynėse su Kauno „Stumbro“ ekipa

2012 lapkričio 16 d., Penktadienis, 20:29 val., peržiūros: 2447

Penktadienį (11.16), Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Kauno „Stumbras“ (šeimininkai) ir „Kauno energija“ (svečiai). Kauno „Stumbro“ ekipa inicatyvą savo rankose turėjo tik pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 12:11, bei antrojo kėlinio pradžioje, kai rezultatas dar buvo lygus (18:18). Vėliau „Kauno energijos“ komandos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 58:73.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, „Kauno energijos“ komandos krepšininkai, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 0:6. Pirmuosius taškus Kauno „Stumbro“ ekipai pelnė Vaidas Piešinas (2:6), o tai jam padaryti pavyko sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes pirmajame ketvirtyje. Vis dėlto ketvirčio pabaigoje užtikrinčiau žaidę Kauno „Stumbro“ ekipos krepšininkai sugebėjo išsiveržti į priekį ir laimėti kėlinį rezultatu 12:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais Vaido Piešino dvitaškiais, kurie padidino Kauno „Stumbro“ komandos pranašumą iki 5 taškų (16:11). Tačiau sužaidus 3 minutes antrajame ketvirtyje „Kauno energijos“ ekipos žaidėjai sugebėjo pasivyti varžovus ir netgi persverti rezultatą savo naudai (18:20). Likus žaisti 3 minutes iki antrojo kėlinio pabaigos „Kauno energija“ buvo įgijusi 8 taškų pranašumą (23:31), tačiau šeimininkų ekipos žaidėjams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik 5 taškai (28:33).

Po didžiosios pertraukos iniciatyva ir toliau priklausė „Kauno energijos“ ekipai, kuri po taiklių dviejų Audriaus Vaivados dvitaškių metimų, išsiveržė į priekį jau 9 taškais (28:37). Panašus skirtumas laikėsi visą kėlinį ir tik kėlinio pabaigoje užtikrinčiau sužaidę „Kauno energijos“ komandos krepšininkai susikrovė jau 13 taškų pranašumą (43:56).

Ketvirtajame kėlinyje Kauno „Stumbro“ ekipai intrigos šiose rungtynėse sukurti jau nebepavyko ir „Kauno energijos“ komanda šventė pergalę rezultatu 58:73.

Po laimėtų rungtynių „Kauno energijos“ komandos treneris Saulius Buknys kalbėjo: „Pergalę lėmė, galbūt, begalinis noras laimėti. Pradžioje ne itin gerai krito, o vėliau pradėjome pataikyti tritaškius metimus . Rezultatas atsirado tuomet, kai mes pradėjom naudoti „zoninę“ gynybą, kadangi varžovai nesugebėjo užpulti. Pavyko išlaikyti didesnį rungtynių tempą, kuris buvo palankesnis mums, todėl ir laimėjom“.

Po pralaimėtų rungtynių Kauno „Stumbro“ komandos treneris Ramūnas Lenkus kalbėjo: „Eilinį kartą perdegėm, nors tikėjomės pergalės. Varžovai galbūt geriau buvo nusiteikę ir liūdna, kad pralaimėjom“.

Kauno „Stumbras“: Vaidas Piešinas (22 tšk., 10 atk. kam., 7 kld., 19 naud. bal.), Rimgaudas Remenčius (12 tšk.), Vytautas Giedraitis (9 tšk., 10 atk. kam., 6 išpr. praž., 22 naud. bal.)

„Kauno energija“: Rimantas Kišonas (19 tšk.), Karolis Zoluba (14 tšk., 13 atk. kam.), Audrius Vaivada (13 tšk.), Mindaugas Juška (10 tšk.).

"Kauno stumbras" iškovojo saldžią pergalę (2013 sausio 29 d., antradienis, 00:17 val.)Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)"Chemcentras" iškovojo antąją pergalę (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:34 val.)Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:38 val.)"Eoltas" iškovojo sunkią pergalę (2013 sausio 18 d., penktadienis, 22:09 val.)"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:42 val.)"Kauno Energija" susidorojo su "Viči" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Kauno Stumbras antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2013 vasario 01 d., penktadienis, 21:52 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)