RYTERNA vs DENTIST TEAM (63:54)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 29 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą

2012 lapkričio 29 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 1838

Ketvirtadienį (11.29), Kauno Santaros vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Dentist Team“ (svečiai) ekipos. Rungtynių pradžioje vyko atkakli ir lygi kova, o įpusėjus mačui „Dentist Team“ pirmavo 2 taškais (24:26). Antroje rungtynių dalyje „Ryterna“ ekipai pavyko padidinti pranašumą savo pusėje bei iškovoti pergalę rezultatu 63:54.

Rungtynės prasidėjo taikliu Ramūno Bačiūno dvitaškiu metimu, tritaškį pridėjo Mantas Baranauskas ir „Dentist Team“ ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 0:5. Po „šalto dušo“ atsigavę „Ryterna“ ekipos krepšininkai kėlinio viduryje sugebėjo sumažinti rezultatą (8:10).Likusią kėlinio dalį abi ekipos žaidė nerezultatyviai.Likus žaisti kiek daugiau nei 30 sekundžių kėlinyje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis , bei likus žaisti 2 sekundes kėlinyje Mantas Ramanauskas pataikė dvitaškį metimą ir po pirmojo kėlinio ''Dentist Team'' pirmavo 4 taškais (10:14).

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Ryterna“ komandos krepšininkai, kurie sugebėjo sumažinti savo komandos deficitą iki 1 taško (13:14), o kėlinio viduryje jį ir persverti (20:18). Švečių ekipos žaidėjai nesutriko ir sugebėjo susigrąžinti pranašumą, kuris po dviejų kėlinių išliko vis dar jų naudai (24:26).

Trečiasis kėlinys, priešingai nei antrasis, geriau prasidėjo „Dentist Team“ komandos krepšininkams, kurie po spurto 5:0 įgijo 7 taškų persvarą (24:31).Bet ''Ryterna'' ekipos žaidėjai suvokę , kad pats laikas kovoti surengė spurtą (10:2) ir jau buvo priekyje (34:31).Likus žaisti 3 minutes kėlinyje šeimininkai neketino pasiduoti ir surengė dar vieną spurtą prie kurio daugiausiai prisidėjo Gintaras Rinkevičius ir Nerijus Zikas kartu pelnę 9 taškus , jau padidinę savo ekipos persvarą 12 taškų skirtumu (43:31).Kėlinio pabaigoje ''Dentist Team'' komandos lyderis Mantas Baranauskas pataikė tritaškį metimą , o jo komandos draugas Donatas Stašaitis dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų.Svečiai dar pataikė viena baudos metimą ir po trijų kėlinių rezultatu (43:37) jau pirmavo šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors pačioje rungtynių pabaigoje „Dentist Team“ ekipos žaidėjams pavyko šiek tiek sumažinti savo komandos atsilikimą, bet pergalę iškovojo „Sabonio KC Admin“. Galutinis rungtynių rezultatas – 63:54.

Po laimėtų rungtynių ''Ryterna'' ekipos komandos treneris Gintaras Kamarauskas kalbėjo : Pradžia buvo vangi,žaidėjai žaidė lyg užmigę , bet paskui isibėgėjome ir žaidėme savajį krepšinį.Šiandien nebuvo pas mus kelių svarbių žaidėjų , galbūt dėl to sunkiau sekėsi žaisti varžybose.Antroje pusėje pavyko sužaisti greitam puolime , atkovojom daug kamuolių tiek po savo , tiek po priešininkų krepšiu.Varžovų ekipoje yra keli neblogi žaidėjai , bet mano manymu šiai ekipai trūksta susižaidimo.

''Ryterna'' : Gintaras Rinkevičius (23 tšk. 17 atk.kam.) , Nerijus Zikas (17 tšk. 9 atk.kam) , Darius Špakauskas (13 tšk. 7 perimt.kam).

''Dentist Team'' : Mantas Baranauskas (24 tšk.) , Ramūnas Bačiūnas (14 tšk. 10 atk.kam.) , Donatas Stašaitis (8 tšk. 7 atk.kam 2 blk).

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius'' (2013 vasario 08 d., penktadienis, 01:18 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)''Autotoja & Ekodora'' vos išnešė sveiką kailį iš ''Dentist team'' gniaužtų (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Dentist Team" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 20:52 val.)''Dentist Team'' sutriuškino ''Chemcentras'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 14:30 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Dentist Team" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:05 val.)