SPARTA vs BC STUDENTAI (74:57)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 21:35 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą

2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 02:49 val., peržiūros: 2627

Gruodžio 11d. Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko ''C'' lygos "TopSport" pirmenybės rungtynės , kuriuose šeimininkai ''Sparta'' priėmė svečius ''BC Studentai'' komandą. Pirmus du rungtynių kėlinius šeimininkai laikėsi priekyje turėdami dviženklį pranašumą , bet po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė. Svečių žaidimas buvo labai banguotas ir tuo vis pasinaudodami šeimininkai didino rungtynių rezultatą. ''Sparta'' komanda iškovojo lengvą pergalę rezultatu 74:57.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai , kurie laimėjo atkarpą 10:0. Penktąją minutę svečiai jau buvo šiek tiek atsitiesę ir sušvelninę atsilikimą perpus (14:7). Kėlinio pabaigoje, šeimininkai pataikė kelis tritaškius metimus , surengė greitą ataką ir taip paprastai susikrovė sau jau 15 taškų persvarą , bet paskutinę kėlinio minutę svečiai atsakė tritaškiu metimu ir dvitaškiu , taip sumažindami rezultatą iki 11 taškų.Rezultatas po kėlinio 22:11 ''Sparta'' ekipos naudai.

Antrojo kėlinio pradžią, geriau sužaidė šeimininkai po taiklaus A.Ramanavičiaus tritaškio ir kelių T.Litinsko dvitaškių be atsako ''Sparta'' ekipos pranašumas buvo išaugęs iki 18 taškų (29:11). Antroje rungtynių pusėje ''BC Studentai'' puikiai atidirbo gynyboje. Šeimininkams antroje pusėje leido taškus rinkti tik nuo baudų metimo linijos, tuo tarpu svečiai užtikrintai rinko taškus ir sumažino savo komandos atsilikimą vėl iki 11 taškų.Po dviejų sužaistų kėlinių rezultatu 37:26 pirmavo šeimininkai.

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, ''Sparta'' komandos krepšininkams, kurie po spurto 6:0 atitolo jau 17 taškų skirtumu (43:26). Vis dėlto svečiai neketino lengvai pasiduoti ir pradėję aktyviau rungtyniauti tiek puolime, tiek gynyboje ėmė mažinti skirtumą , kuris po sužaistų 5 minučių tebuvo 9 taškai (50:41). Bet tai viskas ką svečiai sugebėjo padaryti , nes likusią kėlinio dalį dominavo šeimininkų ekipos priekinė linija T.Litinskas ir J.Kajokas kurie atitinkamai pelnė po 5 ir 6 taškus taip padidino rungtynių rezultatą jau iki 20-ties taškų. Kėlinio gale ''BC Studentai'' ekipos žaidėjas E.Bačinskas pataikė du baudos metimus. Taigi po trečiojo kėlinio rezultatu 61:43 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtas kėlinys geriau prasidėjo svečiams , kurie surengė spurtą 5:0. Ilgai laukti nereikėjo , kol šeimininkai pelnys taškus , nes tuoj pat jie atsakė lygiai taip pat 5 taškais iš eilės. Antrojoje rungtynių pusėje vyko atkaklus ir lygus žaidimas. Kėlinyje komandos surinko atitinkamai 13 ir 14 taškų. Šį kėlinuką pavyko laimėti svečiams , bet tai nieko nereiškė , nes šeimininkai jau buvo gerokai atitolę y priekį. Galutinis rungtynių rezultatas 74:57 ''Sparta'' ekipos pergalė.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Sobolis teigė : ''Šiandien stengėmės rungtynes pabaigti kuo greičiau , bet priešininkai mums neleido imdami minutines pertraukėles , bet be abejo džiaugiamės pergalę. Varžovai matosi ir fiziškai ir morališkai silpnesni už mūsų komandą , bet tikrai parodė charakterį žaisdami prieš mūsų ekipą''.

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos žaidėjas Artūras Čiužas teigė : ''Dėkoju priešininkų komandai už geras rungtynes , varžovų pagrindiniai pliusai yra tolimi metimai ir greitos atakos , kurių mes šiandien nesugebėjom sustabdyti. Mūsų komandoje šiandien mažai žaidėjų susirinko, neturėjom ką pakeisti centro pozicijoje , bet ką padarysi pralaimėjom tai pralaimėjom''.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

''Sparta'' : Tadas Litinskas (21 tšk.13 atk.kam.) , Giedrius Prabulis (21 tšk.) , Juozas Kajokas (14 tšk. 11 atk.kam.) , Arūnas Šunskis (4 tšk. 11 rez.perd.)

''BC Studentai'' : Egidijus Račinskas (17 tšk. 7 atk.kam.) , Vilius Narbutas (12 tšk.) , Edgaras Tarasovas (11 tšk.) , Martynas Macas (7 tšk. 7 rez.perd. 10 perim.kam. 8 išpr.baud.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 gruodžio 12 d., 18:22 val.

Kitaip sakant-ne to kalibro video

kalibras2012 gruodžio 12 d., 10:37 val.

klausykit ponai :) manau sumaisete rungtynes :) cia kiek matau is marskineliu losia krepsininkas.net komanda :) perkelkit pas juos si video :)

Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)''Veiverių Amberis'' lengvai įveikė BC ''Studentus'' (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:19 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)"Spartos" krepšininkai lengvai nugalėjo "Bc Straight" ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)"Darbas" lengvai įveikė BC "Studentai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:02 val.)Antrąjį etapą ''Nebajerio'' ekipa užbaigė pergale (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)