Kolpingo kolegija vs Compensa (78:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 1215

Antradienį, gruodžio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "ALTreklamos" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kolpingo kolegijos" (3/5) ir svečių "Compensos" (4/4) ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios buvo aišku, jog abi komandos netrykšta noru laimėti, dėl patekimo į mažąją taurę. Vis tik, po cirku tapusios kovos pergalę įsirašė "Compensa", nors tikruoju nugalėtoju šiose rungtynėse buvo galima laikyti "Kolpingo kolegiją". 78:88 (15:19, 15:26, 20:17, 28:26).

Nors susitikimo pradžioje abi komandos dar bandė įtikinamai žaisti ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vėliau ėmė ryškėti tikrieji abiejų komandų kėslai. Likus žaisti kelias minutes į priekį buvo išsiveržę šeimininkai, tačiau šešis iš eilės kėlinio pabaigoje pelnę "Compensos" krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą. 15:19.

Antrojo kėlinuko eigoje žymiai rezultatyviau bei sąžiningiau žaidę svečiai surengė spurtą 2:15 ir padidino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios aikštės šeimininkai deficitą sumažino labai nežymiai. 30:45.

Po ilgosios pertraukos "Compensa" susiėmė ir leido varžovams šiek tiek sumažinti atsilikimą. Aikštės šeimininkams surengus spurtą 8:0 skirtumas tarp komandų šiek tiek sušvelnėjo. 50:62.

Paskutinė rungtynių dalis buvo pats didžiausias cirkas, kurio pradžioje rezultatyviai žaidę "Kolpingo kolegijos" krepšininkai sumažino atsilikimą iki vienženklio, o pačioje rungtynių pabaigoje prasidėjusį tolimų metimų šou vainikavo M.Sakalio taiklus šūvis nuo vidurio linijos aidint finaliniam švilpukui. 78:88.

"Kolpingo kolegija": Tomas Vaškevičius – 35 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aldas Daubaras – 21 tšk., Vaidas Česnauskis – 16 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.)

"Compensa": Mindaugas Sakalis – 33 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ugnius Buda – 25 tšk. (8 rezult. perd.), Darius Digaitis – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Justas Medekšas – 10 tšk.

„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)Vos vieną tolimą metimą pataikę „Akademijos“ krepšininkai neprilygo „Kolpingo kolegijos“ ekipai. (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)