Laipsniai vs Senukai (76:48)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ iškovojo užtikrintą pergalę

2015 spalio 07 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 1008

Trečiadienį, spalio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ ir svečių „Senukų“ ekipų. Susitikimo pradžią geriau sužaidė svečiai, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje atsigavę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą ir vėliau tik didino savo pranašumą, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė devyni taškai. Po ilgosios pertraukos užtikrintai puolime žaidę „Laipsniai“ vis didino atotrūkį ir neleido priešininkams net pagalvoti apie pergalę, ko pasekoje jie į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę. 76:48 (18:17, 23:15, 19:10, 16:6).

Susitikimą vangiai pradėję svečių ekipos krepšininkai vėliau įsibėgėjo ir spurtavę 0:11, kurių net septynis taškus pelnė A.Bulotas, įgijo dvylikos taškų pranašumą. Į tai „Laipsnių“ ekipos lyderis M.Liepa atsakė penkiais taškais iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki septynių taškų. Kiek vėliau „Senukai“ dar šiek tiek padidino savo persvarą, tačiau žaidimo ritmą pajutę aikštės šeimininkai surengė dar kelias iš eilės rezultatyviai pasibaigusias atakas, kurių dėka jų deficitas nepastebimai greitai ištirpo iki trijų taškų. P.Paškevičius dar bandė tempti savo ekipą į priekį, tačiau du tolimus metimus iš eilės kėlinuko pabaigoje pataikęs M.Liepa, minimaliu skirtumu išvedė „Laipsnius“ į priekį. 18:17.

Antrą ketvirtį rezultatyviau sužaidė „Senukai“, kurie, daugiausiai D. Norkevičiaus ir M. Vitkausko pastangomis, susigrąžino iniciatyvą bei dviejų taškų pranašumą. Vis tik, jo ilgai neišlaikė, kadangi čia pat dar vieną spurtą surengė aikštės šeimininkai, po kurio jiems pavyko ir vėl persverti rezultatą savo naudai bei įgyti šešių taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas plius minus klostėsi apylygiai, todėl skirtumas tarp komandų pernelyg nesikeitė, tačiau ir vėl ketvirčio pabaigą rezultatyviau sužaidę „Laipsnių“ ekipos krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir ilsėtis išėjo iki turėdami devynių taškų pranašumą. 41:32.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos dar apsikeitė rezultayviais išpuoliais, tačiau čia pat kelis taškus iš eilės pelnė „Laipsnių“ krepšininkas A.Jurkšaitis, dar kelis pridėjo M.Patašius ir nepastebimai greitai skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešiolikos taškų. Pačiu laiku susiėmę svečių ekipos žaidėjai dar bandė vytis varžovus ir jiems tas visai neblogai pavyko surinkus penkis taškus iš eilės. Nepaisant to, ir toliau nesulaikomai puolime žaidę aikštės šeimininkai ir toliau varė į neviltį „Senukus“, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė jau aštuoniolika taškų. 60:42.

Jau pačioje lemiamo ir paskutinio kėlinuko pradžioje „Laipsnių“ krepšininkai sudėjo visus taškus ant i, surengdami spurtą 8:0 ir taip įgydami jau net 26-ių taškų skirtumą. Kiek vėliau A.Bulotas ir T.Juodviršis, sėkmingais prasiveržimais kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tas jų gynybos nepagerino, nes čia pat skylėmis joje pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą ir pelnę dar aštuonis taškus be jokio varžovų atsako padidino skirtumą tarp komandų iki trisdešimties taškų. Pačioje rungtynių pabaigoje K.Zaveckas dar sugebėjo pelnyti du taškus, tačiau tas rungtynių baigčiai neturėjo jokios įtakos, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Laipsniai“. 76:48.

„Laipsniai“: Marius Liepa – 25 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 19 tšk., Lukas Palivanas – 10 tšk.

„Senukai“: Mindaugas Vitkauskas – 13 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Bulotas – 11 tšk., Donatas Norkevičius – 8 tšk.

„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 20:58 val.)Po atkaklios kovos „Kauno SRC“ prasibrovė į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:09 val.)Sunkiai taškus rinkę „Senukai“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Senukai“ parodė aštrius dantis, bet paskutiniame kėlinyje nesuspėjo paskui „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:39 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Senukams“ pavyko atsilaikyti prieš „Green death“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesunkiai susidorojo su „Laipsniais“ (2015 spalio 02 d., penktadienis, 22:31 val.)Atkaklioje ir pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje sunki „Vieningas Kaunas“ komandos pergalė prieš „Laipsnius“ (2015 spalio 10 d., šeštadienis, 00:08 val.)