Ryterna vs LSMU VA & Statybų vizija (72:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus

2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 00:42 val., peržiūros: 990

Vasario 4-ąją dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Ryterna" ir svečiai " LSMU VA & Statybų vizija". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 10 pergalių ir vos 1 pralaimėjimą, o tuo tarpu svečiai 9 pergales ir 3 pralaimėjimus.

Kiek netikėtai, rungtynes geriau pradėjo svečiai, nieko nelaukę surengę spurtą 7:0. Bet "Ryterna" greitai atsigavo po šalto dušo ir staigia tirpdė atsilikimą. Sužaidus pusę ketvirčio rezultatas tapo 11:7, svečių naudai, bet poto šeimininkai surengė sausą atkarpą 11:0 ir įgijo 5 taškų pranašumą. Visgi ketvirčiui einant į pabaigą, " LSMU VA & Statybų vizija" dar turėjo atsaką, surengė spurtą 7:0 ir prieš antrąjį ketvirtį sumažino savo atsilikimą iki 2-jų taškų 18:16.

Antrasis ketvirtis buvo gana panašus į pirmąjį: fizinis krepšinis ir kieta kova po krepšiais. Sužaidus kiek daugiau nei 5 antrojo kėlinio minutes, svečiai pataikė du tritaškius ir išsiveržė į priekį rezultatu 30:27. Vis dėlto svečiai prieš pasibaigiant kėlinukui spėjo parodyti, kodėl jie yra grupės lyderiai ir keleriomis rezultatyviomis atakomis peremė rungtynių kontrolę į savo rankas. Po dviejų sužaistų kėlinių rezultatas tapo 35:32, "Ryterna" naudai.

Trečiojo ketvirčio pradžioje, svečiai pelnę 5 taškus iš eilės, taip tarsi ir pasakė savo varžovams, jog šiandien laimėti jiems bus sunku. Bet " LSMU VA & Statybų vizija" pavyzdingai laikėsi tik pusę kėlinio, o poto tarsi išsikvėpė. Pelnęs 5 iš eilės taškus Gintaras Rinkevičius pradėjo savo komandos sėkmingą atkarpą, kurią jie laimėjo 12:2. Po trijų ketvirčių rezultatas tapo 53:44, "Ryterna" naudai.

Svečiai paskutiniajame ketvirtyje dar bandė kabintis į rungtynes, bet su lyg kiekviena jų taiklia ataka, varžovai turėjo dar geresnią atsaką. "Ryterna" sparčiai didino atotrūkį, kuris po sužaistų 8 minučių tapo rekordinis – 15, o varžovai jau matydami, kad rungtynių nesugebės laimėti per daug ir patys nebesistengė. Galutinis rungtynių rezultatas 72:58.

"Ryterna" ekipos treneris po rungtynių kalbėjo: "Laimėjome dėl geros gynybos ir nusiteikimo rungtynėms. Pasimokėme iš klaidų praeitose rungtynėse, kur skaudžiai pralaimėjome šiai komandai. Smagu atsirevanšuoti, nors ir ne tokiu skirtumu, bet pergalė yra pergalė".

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Gintaras Rinkevičius – 17 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Žvaliauskas – 12 tšk., Vaidas Babrauskas – 9 tšk.

„Ryterna“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Kauno Tiltų“ krepšininkus (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Kauno grūdai“ atsilaikė prieš „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)Visas rungtynes pralaiminėjusi „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda nugriovė „Kauno tiltus“. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 00:43 val.)Pirmąjį pusfinalio mūšį laimėjo daugiau jėgų pabaigoje išsaugoję „LSMU VA & Statybų Vizijos“ krepšininkai (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 21:15 val.)Puikiai iš toli atakavusi „LSMU VA & Statybų Vizija“ parklupdė „Kauno Tiltus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:06 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)