Kauno kolegija vs BC „Sporto fėja“ (75:84)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 10 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno kolegija“ nesugebėjo pasipriešinti „BC „Sporto fėja““ komandai

2013 gruodžio 10 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 1143

2013-12-10 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "B lygos" varžybos tarp šeimininkų "Kauno kolegijos" ir svečių „BC „Sporto fėja““ komandų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir pirmavo visa pirmą kėlinį ir antro pradžioje, tačiau tada pirma kartą rezultatą savo naudai persvėrė svečiai ir sužaidę kelias geras atkarpas palaikė saugią persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:83 (24:23, 8:20, 16:23, 27:18).

Pirmąjį kėlinį geriau sužaidė "Kauno kolegija", kuri nuo pirmų minučių greitomis atakomis lengvai pelnydavo taškus. Šiame kėlinyje puikiai sužaidė jų aukštaūgiai J.Ročka ir P.Lekečinskas rinkdami didžiąją dalį komandos taškų ir taip pat puikiai kovojo kamuolius po krepšiu. „BC „Sporto fėja““ komanda pradžioje nerado būdų kaip rinkti taškus, tačiau pabaigoje kėlinio pasinaudodami antrais šansai pradėjo rinkti taškus. Kėlinys baigėsi rezultatu – 24:23.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį ir jautėsi lyg ant bangos sužaisdami puikų kėlinį. Visas kėlinys buvo vienas geras spurtas „BC „Sporto fėja““ komandai, kuri atkovojo dvigubai daugiau atšokusių kamuolių ir tuo pasinaudoję kartodavo ne viena ir du kartus savo atakas. "Kauno kolegija" šiame kėlinyje nepataikė nei vieno savo tritaškio ir išmetė nedaug metimų. Kėlinį triuškinamai laimėjo svečiai rezultatu – 8:20.

Trečią kėlinį taip pat geriau sužaidė svečiai, tačiau šeimininkai po truputi atsigaudinėjo po labai prastai sužaisto antrojo kėlinio ir pagerino savo pataikymo procentą. Šiame kėlinyje „BC „Sporto fėja““ komanda vėl geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių neleisdama šeimininkams surengti daug atakų. Kėlinys baigėsi rezultatu – 16:23.

Paskutiniame ketvirtyje "Kauno kolegijos" komanda susiėmė ir vėl pradėjo žaisti greitą krepšinį, kuris leido laimėti kėlinį ir sumažinti skirtumą iki vienženklio. Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje tiesiog nuostabiai atliko metimus iš žaidimo. Labai gerai šiame kėlinyje sužaidė "Kauno kolegijos" žaidėjas J.Ročka, kuris prametė tik viena metimą iš septynių, bet deja tokio gero pasirodymo neužteko pasivyti varžovų. Galutinis rungtynių rezultatas – 75:84.

Po rungtynių „BC „Sporto fėja““ komandos treneris D. Gvildys sakė: "B lyga yra tokia lyga kur į kiekvienas rungtynes turi ateiti gerbdamas varžovą. Varžovą gerbėm, buvom nusiteikę dvikovai, pavyko gerai sužaisti keletą atkarpų, kurių dėka išsiveržėme į priekį ir po to liko tik tais išsaugoti pranašumą."

"Kauno kolegijos" treneris K. Gedminas po varžybų sakė: "Neturėjome vieno juodadarbio žaidėjo. Mums niekas nesisekė, nors ir žaidėme savoje salėje, o jiems viskas krito lyg iš natų. Kamuolys yra apvalus, šiandien laimėjo komanda, kuri buvo stipresnė ir kuriai labiau sekėsi. Nesitikėjau, kad šiandien taip bus, nors ir pralaimėjome tik 9 taškų skirtumu, bet atrodėme prasčiau negu rodo rezultatas. Nesugebėjome sustabdyti jų 16 numerio."

Kauno kolegija: Jonas Ročka – 21 tšk., Paulius Lekečinskas – 20 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Peseckis – 14 tšk.

BC „Sporto fėja“: Leonardas Ivanovas – 23 tšk., Darius Lugauskas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Denas Bartkus – 11 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Ališauskas – 11 tšk., Klaidas Jankaitis – 10 tšk., Deividas Girdvila – 10 tšk.

BK „Centre“ neatsilaikė prieš šešis BC „Sporto Fėjos“ krepšininkus (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 19:15 val.)„Kauno Kolegija“ po atkaklios kovos pranoko „DNC & Sports Fairy“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:12 val.)„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:05 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ po pergalės prieš BC „Sporto fėją“ išlieka vienintelė nepralaimėjusi „B“ lygoje (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:28 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:40 val.)Greitas abiejų komandų žaidimas pergalę atnešė BC „Sporto fėjai“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)Intrigos ir emocijų nestokojančiame mače BC „Sporto fėja“ iškovojo saldžią pergalę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:25 val.)Puikiai rungtyniavusi „Kauno Kolegija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno SRC“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 19:44 val.)