Hidraulinės sistemos vs Kauno aerouostas & Lana lecta (88:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"Hidraulinės sistemos" be didesnio vargo įveikė "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipą.

2015 kovo 10 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 861

Antradienį, kovo 10 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Hidraulinės sistemos" ir svečiai "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:8). Antrame kėlinyje šeimininkai 1 tašku pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – (38:28). Trečiame kėlinyje "Hidraulinių sistemų" ekipai pavyko dar padidinti skirtumą 10 taškais ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 20 taškų – (64:44). Ketvirtame kėlinyje komandos atsipalaidavo, pažaidė savo malonumui ir rungtynės baigėsi rezultatu – (88:66).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinių sistemų" taikliu metimu, netrukus "Kauno aerouostas & Lana lecta" pelnė 4 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – (2:4). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus, šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (6:2) ir pirmaujanti ekipa pasikeitė – (8:6). Antroje kėlinio dalyje svečiai papuolė į duobę, pelnė vos 2 taškus, kai šeimininkams pavyko pelnyti 9 ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:8).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipai, kuri laimėjo 3 minučių atkarpą – (6:11), po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo iki 4 taškų – (23:19). Vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti M. Kudako taškai, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų – (30:21). Per likusį laiką "Hidarulinių sistemų" komandai pavyko padidinti skirtumą iki 10 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (38:28).

Trečio kėlinio pradžią geriau pradėjo "Kauno aerouostas & Lana lecta", kurie laimėjo atkarpą – (6:14), po kurios kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 2 taškai – (44:42). Antroje rungtynių dalyje "Hidraulinės sistemos" surengė puikų spurtą – (20:2) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 20 taškų – (64:44).

Ketvirto kėlinio pradžią komandos pradėjo apsikeisdamos po rezultatyvią atkarpą. Pirmieji (3:9) surengė svečiai – (67:53), vėliau sekė šeimininkų atkarpa – (8:3), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki – 19 taškų – (75:56). Antroje kėlinio dalyje komandos truputi atsipalaidavo, daugiau dėmesio skyrė puolimui, nei gynybai, apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu – (88:66).

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" komandos treneris kalbėjo: "Tiesiog, puikiai ėjo varžybos, viskas kaip ir pasisiekė. Sustojome "zona" nuo pat pradžių, kuri lyg ir padėjo, stipriai nepavargome, galbūt išlaikėme daugiau jėgų ir dėl to varžybų gale išlaikėme tą rezultatą pliusinį gerokai."

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Povilas Čižauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 15 tšk., Marius Markevičius – 12 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Šarūnas Dimša – 32 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Valaitis – 7 tšk., Egidijus Pavalkis – 6 tšk.

"Lietuvos Dujos" antroje susitikimo pusėje palaužė "Kauno Aerouostą & Lana Lecta" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:05 val.)"Hidraulinės Sistemos" antroje rungtynių pusėje, palaužė "CallCredit" ekipą (2015 kovo 10 d., antradienis, 06:36 val.)Įtemptoje dvikovoje rungtynių pabaigoje geriau sužaidusi „Callcredit“ komanda įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (74:70). (2015 sausio 30 d., penktadienis, 00:46 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujų“ ekipą. (2015 kovo 06 d., penktadienis, 21:20 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pratęsė pergalių seriją (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)