KMU vs BC ŽALVARIS (70:83)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Pirmoji "Triobet" pergalė

2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 17:20 val., peržiūros: 4296
Pirmąjį pergalę "Kauno Bendruomenių taurė" lygos rungtynėse iškovojo "Triobet" krepšininkai. Jie rezultatu 83:70 palaužė savo varžovus "KMU" ekipą.
Pirmuosius mačo taškus dvitaškiu metimu pelnė „Triobet“ ekipos narys Justas Valentinas „KMU“ ekipa į tai atsakė spurtu 7:0. Toliau vyko apylygė kova. Į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau kėlinį laimėjo „Triobet“ ekipa 23:19.

Antrajame ketvirtyje iniciatyva priklausė „Triobet" ekipai. Kėlinio pabaigoje, komanda įgijo kiek apčiuopiamesnę 7 taškų persvarą. Bet ją tuoj pat sumažino Gediminas Samulėnas. Komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo, rezultatui esant 44:40, „Triobet“ komandos naudai.

Trečiąjį kėlinį galima pavadinti tikru komandiniu „KMU“ žaidimu, puikiai besigindami ir kėlinio pradžioje surengę spurta 10:0 jie išlygino rezultatą. Dėl to „KMU“ ekipai pavyko išlyginti rungtynių rezultatą – 59:59.

Ketvirtajame ketvirtyje galingiau atrodė „Triobet“ komanda. „KMU“ bandė gelbėtis tolimais metimais ir pražangomis, bet nesėkmingai. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:70 „Triobet“ ekipos pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Gediminas Ratkevičius, pelnęs 18 taškų ir Benas Armolaitis pridėjęs 17 taškų.

„KMU“ ekipoje išsiskyrė 20 taškų pelnęs Eugenijus Žvykas.

Po rungtynių nugalėjusios komandos treneris sakė, kad pergalę lėmė greitas puolimas, kibi gynyba ir tritaškiai metimai.

Pralaimėjusios komandos treneris nebuvo blogos nuotaikos jis sakė kad dėl pralaimėjimo kaltas trumpas atsarginių žaidėjų suolelis ir pritrūko tiesiog noro laimėti.

Triuškinanti "Triobet" pergalė (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:22 val.)"Triobet" sutriuškino "Sargėnus" (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 16:26 val.)"Triobet" nugalėjo "BC Kuršiai" ekipą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:13 val.)Tik po pratęsimo pasiekta "KMU" komandos pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)"Triobet" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 15:51 val.)"Triobet" nokautavo "Husaras" ekipą (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 18:52 val.)BC "Kuršiai" pergalę šventė tik po atkaklios kovos (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 15:38 val.)"KMU" vos nepadovanojo pergalės varžovams (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:20 val.)"KMU" nepaliko vilčių BC "Kuršių" ekipai (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 00:01 val.)"KMU" tik po pratęsimo palaužė "Sargėnus" (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 18:07 val.)