LCP KK „Ragai“ vs Kauno švogeriai (62:65)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 03 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“

2014 vasario 04 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 1141

2014 vasario 3 dieną, C lygos rungtynėse, Kauno kolegijos sporto salėje susitiko LCP KK „Ragai“ (šeimininkai) ir Kauno "Švogeriai" (svečiai). Rungtynės prasidėjo kaip priklauso grupės lyderių komandoms, taškas į tašką ir po pirmo kėlinio dviejų taškų skirtumu priekyje buvo Kauno "Švogeriai" – 19:21. Antrasis kėlinys jau kur kas geresnis buvo svečių komandai, kurie po dviejų kėlinių turėjo aštuonių taškų persvarą – 33:41. Trečiasis kėlinys jau buvo labai nerezultatyvus ir po jo rezultatas – 45:52. Ketvirtame kėlinyje LCP KK „Ragai“ atkūrė intrigą, tačiau pergalės iškovoti nesugebėjo - 62:65.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, o dviem atsakė Aurimas Miliūnas – 4:2. Dar šešis taškus surinko LCP KK „Ragai“, o du taškus pelnė Laimutis Rekštys – 10:4. Per kitas tris minutes šeimininkai pelnė penkis, o svečiai septynis taškus ir rezultatas buvo – 15:11. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet iki ketvirčio pabaigos atkarpą 8:2 laimėjo "Švogeriai" ir po pirmo kėlinio – 19:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo septyniais šeimininkų ir dviem svečių taškais – 26:23. Tritaškį pataikė ir rezultatą išlygino Ruslanas Zaverucha, o per kitas tris minutes komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir rezultatas buvo – 30:31. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas greitai išaugo ir po dviejų kėlinių – 33:41.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo trimis šeimininkų ir keturiais svečių taškais ir skirtumas šoktelėjo dar vienu tašku – 36:45. Per kitas penkias minutes komandoms labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau "Švogeriai" dar labiau padidino skirtumą – 40:52. Kėlinį penkiais taškais užbaigė Viktoras Žukauskas ir po trijų kėlinių – 45:52.

Lemiamas kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 8:5 ir skirtumas sumažėjo iki keturių – 53:57. Dar po tris taškus apsikeitė komandos, o tuomet du taškus pelnė Ruslanas Zaverucha – 56:62. Keturis taškus surinko LCP KK „Ragai“ ir sumažino deficitą iki dviejų taškų, o tuomet prasidėjo baudų metimų serija, kurioje geriau sekėsi Kauno "Švogeriams", kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu – 62:65.

LCP KK „Ragai“: Martynas Balkus – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Lukas Marčiulionis – 8 tšk.

Kauno švogeriai: Aurimas Miliūnas – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Sapalas – 11 tšk., Edvinas Guobis – 11 tšk.

„Sportija“ neprilygo LCP KK „Ragai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Kauno švogeriai“ be vargo įveikė „Savus“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno švogeriai“ nesunkiai įveikė „Sportiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Galera“ nugalėjo nepilnos sudėties LCP KK „Ragus“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno Švogeriai“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:01 val.)„Savi“ turėjo pripažinti LCP KK „Ragų“ pranašumą (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:46 val.)„Kauno švogeriai“ tik du kėlinius vargo prieš „ASU“ ekipą. (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Kauno švogeriai“ lengvai įveikė „SportoLinija.lt“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Kauno švogeriai“ po didžiosios pertraukos pranoko „ASU“ ekipą (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:11 val.)Keturiese žaidę LCP KK „Ragai“ nugalėjo „Aoną“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 16:41 val.)