Sporto manija vs LSU Atletas – 2 (94:66)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 14 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“

2014 kovo 15 d., Šeštadienis, 02:51 val., peržiūros: 1192

Penktadienį (03.15) LSU sporto salėje įvyko "A" lygos, "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "LSU – Atletas – 2" (4-7) ir "Sporto Manija" (5-3). Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę "Sporto Manijos" krepšinininkai iškovojo triuškinamą pergalę – 66:94 (12:27, 25:22, 12:18, 17:27).

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės svečių ekipos taškais į kuriuos "LSU – Atletas – 2" atsakė taikliu M.Žaunieriūno tritaškiu (3:4). Vėliau "Sporto Manija" pelnė 10 taškų be atsako ir padidino pranašumą iki 11 taškų (3:14). Po ilgos pertraukos taškus šeimininkams pelnė E.Straigis ir sumažino deficitą iki vienženklio. Svečiai rungtyniavo vis užtikrinčiau ir po dar vienos atkarpos jau pirmavo 18 taškų pranašumu (7:25). Šeimininkai sumažino skirtumą iki 15 taškų ir po pirmo kėlinuko atsiliko rezultatu – 12:27.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pagerino žaidimą ir pradėjo vytis varžovus. Nors kėlinuko pradžioje skirtumas beveik nepasikeitė (21:38). Visgi "LSU – Atletas – 2" pelnė devynis taškus be atsako ir privertė "Sporto Manijos" trenerį, M.Vaškūną sugrąžinti pagrindinius savo ekipos žaidėjus į aikštelę (32:38). Svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą (32:44) ir išlaikė tokį pranašumą iki pat ilgosios pertraukos. Po pirmųjų dvidešimties minučių "Sporto Manija" priekyje daugiau nei solidžia persvara – 37:49.

Trečiajame kėlinyje "LSU – Atletas – 2" dar sykį pabandė priartėti ir sumažino skirtumą iki septynių taškų (44:51). Svečiai ir vėl atstatė dviženklį pranašumą bei po V.Šumskio dvitaškio pirmavo (46:58). Taiklus M.Sadausko tritaškis leido sumažinti deficitą iki 9 taškų, tačiau "Sporto Manija" užbaigė kėlinį galingai ir padidino pranašumą iki 18 taškų – 49:67.

Ketvirtojo kėlinio pirmojoje pusėje abi komandos perdaug neišsiskyrė. "Sporto Manija" buvo pasiekusi 20 taškų ribą, o šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 16 taškų. Visdėlto vėliau šeimininkų puolimas visiškai sustojo ir "Sporto Manija" įtvirtino pergalę spurtu (4:17). Galutinis rungtynių rezultatas 66:94.

Sporto manija: Karolis Pupinis – 27 tšk. (21 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Šumskis – 25 tšk., Rytis Adžgauskas – 13 tšk., Karolis Abramavičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.).

LSU Atletas – 2: Modestas Žaunieriūnas – 19 tšk., Mantas Sadauskas – 13 tšk., Eduardas Straigis – 10 tšk. (6 perimt. kam.).

„Kauno autobusai“ „A“ lygą pradėjo lengva pergale prieš „LSU Atletą ‒ 2“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)„Sporto Manija“ nepaliko vilčių „United ‒ Radijui Tau“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Banga“ paskutiniame ketvirtyje nugvelbė pergalę iš „LSU ‒ Atleto 2“ panosės (2014 sausio 03 d., penktadienis, 21:45 val.)„Sporto manija“ per pirmąją dalį sudorojo „Rūdupis – 2“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:56 val.)„Banga“ nesulaukė pasipriešinimo iš „LSU Atleto-2“ pusės (2014 kovo 28 d., penktadienis, 00:35 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ pasiekė pirmąją pergalę (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Sporto Manija“ po dramatiškos kovos išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)