Kauno technikos kolegija vs Akademija (76:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“

2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 19:54 val., peržiūros: 1449

Sausio 27 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „Akademiją“. „Kauno technikos kolegija“ buvo iškovoję devynias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Akademijos“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynies geriau pradėjo „Akademija“. Svečiai gynėsi pirmas tris minutes be klaidų ir pirmavo rezultatu 0:4. Netrukuspirmus taškus pelnė „Kauno technikos kolegija“ (3:4). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (8:8). Ketvirčio paskutinėmis minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Akademija“, kuriai pavyko įgyti šešių taškų pranašumą (14:20).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“, o kurių komandas skyrė tik vienas taškas (19:20). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Akademija“ (19:22). Ketvirtą minutę „Kauno technikos kolegija“ pasivijo varžovus (22:22). Penktą minutę spurtą pradėjo „Akademija“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (22:29). Aštuntą minutę komandas skyrė šeši taškai (26:32). Kėlinio pabaigoje geriau rungtyniavo „Kauno technikos kolegija“, kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (31:32).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Akademijos“ metimu (31:34). Po jo svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako (40:34). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Akademija“ sumažino šeimininkų persvarą iki trijų taškų (40:37). Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė penki taškai (44:39), o minutės pertraukėlės paprašė „Kauno technikos kolegija“. Po jos septynis taškus be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“ (51:40). Baigiantis ketvirčiui „Kauno technikos kolegija“ padidino persvarą iki 13 taškų (53:40).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 15 taškų (58:43), o minutės pertraukėlės paprašė „Akademija“. Po jos svečiai pelnė penkis taškus be atsako (58:47). Vėliau komandos žaidė apylygiai, bet „Kauno technikos kolegija“ laikė saugų atstumą nuo varžovų ir neleido jiems priartėti. Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 11 taškų (67:56), o minutės pertraukėlės paprašė „Akademija“. Po jos šešis taškus be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“ (73:56). Per likusį laiką „Kauno technikos kolegija“ išlaikė solidų pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 76:61.

„Kauno technikos kolegija“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Akademija“ pralaimėjo septintą kartą.

„Kauno technikos kolegijos“ komandos kapitonas K.Jankaitis paklaustas, kas pasikeitė antroje rungtynių pusėje, atsakė: „Suaktyvinome gynybą. Gal varžovai padarė klaidą, kad nebesigynė zona. Mes tuo pasinaudojome, krito metimai labiau antroje rungtynių pusėje.“ Paklaustas, kiek gali įtakos turėti ateityje tai, jog šiam varžovui nesenai buvo pralaimėta mažesniu skirtumu nei šiandien laimėta, žaidėjas atsakė: „Žinojome, kad reikia laimėti daugiau negu penkiais taškais. Gal ateityje ir lems tai kažką, tieisog apsidraudėme.“

„Akademijos“ treneris L.Juknys paklaustas, kodėl varžovai antroje rungtynių pusėje įgijo pranašumą, atsakė: „Galiu pasakyti, kad realiai mums sezonas prasidėjo tik po naujų metų. Dėl to dabar deriname tarpusavio supratimą ir bandome susižaisti. Kartais tai pavyksta sklandžiai, kartais mažiau. Kita priežastis, kad šiandien pritrūko taiklumo. Antroje rungtynių dalyje mes priemėme prastus sprendimus puolime ir palengvinome priešininkams žaidimą gynyboje. To pasekoje jiems suteikėme progų atitrūkti. Šioje vietoje galiu pasakyti, kad nesuvaldžiau komandos ir turiu už tai prisiimti atsakomybę. Stengėmės sugrįžti į varžybas ir vyrai verti pagyrimo, kad sukovojo iki pabaigos. Į šias rungtynes žiūriu kaip į pamoką, kurią butinai būtinai privalome išmokti, jeigu varžybos klostosi ne taip kaip norime.“ Paklaustas, ar turi reikšmės, kad pralaimėta buvo didesniu skirtumu nei laimėta, treneris atsakė: „Tragedijos nėra, nes mes patys prisidarėme sau problemų neateidami į vienas rungtynes. Dėl to mes nepradėsime atkrintamųjų iš aukščiausių pozicijų, bet tai atkrintamosiose absoliučiai nieko nereiškia. Dabar svarbiausia susidėlioti visiems į savo lentynėles, susižaisti, kad žinotume ką konkrečioje situacijoje turime daryti. Paradoksalu, bet nors žaidžiame dėl rezultato, dabar ne rezultatas svarbiausia.

Naudodamasis proga komandos vardu norėčiau palinkėti Dainiui Balkui stiprybės, sveikatos atsigauti po šiandien atliktos operacijos. Kovų draugai siunčia linkėjimus ateityje smagiai pasižaisti krepšinį ne vien tik kieme su vaikais.“

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 27 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Gvidas Kačiušis – 18 tšk., Šarūnas Krilavičius – 13 tšk., Gytautas Katilius – 13 tšk.

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 22 tšk. (10 atk. kam., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Edmundas Staugaitis – 15 tšk., Vaidas Stalerūnas – 7 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)