Baubilas & Granex vs Omega (73:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 18 d., Antradienis, 20:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygos trileryje „Omegos“ pergalė po pratęsimo

2014 kovo 18 d., Antradienis, 23:55 val., peržiūros: 985

Kovo 18 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje, įvyko Įmonių lygos varžybos tarp „Baubilo & Granex“ ir „Omegos“ komandų. Įtemptose ir pratęsimo pareikalavusiose varžybose pergalę rezultatu 83-73, šventė „Omegos“ komanda.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Baubilas & Granex“ komanda, kuri po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 17-12. Antrajame kėlinuke abi komandos surengė tritaškių konkursą. Abi komandos pataikė net 10 tritaškių metimų, o aikštelėje kova virė taškas į tašką. Po dviejų kėlinukų „Baubilas & Granex“ vis dar turėjo trapią 3 taškų persvarą, 39-36.

Antroje rungtynių dalyje „Baubilas & Granex“ įgijo didžiausią rungtynėse 9 taškų persvarą 53-44, tačiau „Omegos“ komanda neketino pasiduoti. Pastarieji sugebėjo laimėti atkarpą 12-0 ir įsiveržė į priekį rezultatu 56-53. Rungtynių pabaigoje dvitaškį metimą pataikė „Baubilas & Granex“ komandos gynėjas D.Kvitka, tuo išplėšdamas savo komandai pratęsimą. Tiesa „Omegos“ komanda turėjo 4 sekundes paskutinei atakai, tačiau ji pasibaigė nerezultatyviai.

Pratęsime akivaizdžiai dominavo daugiau jėgų išsaugoję „Omegos“ žaidėjai. Daugiausiai taiklių baudos metimų dėka, „Omegos“ komanda nutolo pratęsimo metu, bei iškovojo pergalę rezultatu 83-73.

Po rungtynių „Omegos“ komandos žaidėjai santūriai pasidžiaugė pergale bei nedaugžodžiavo: „Tai buvo principinė dvikova, kurioje norėjome atsirevanšuoti priešininkams už patirtą ankstesnę nesėkmę",- teigė „Omegos“ komandos žaidėjas D.Šliogeris.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Baubilas & Granex“: M.Nenartavičius 24 tšk. (17 atk.k.), D.Stirbinskis 22 tšk., R.Švagždys 17 tšk.

„Omega“: E.Matusevičius 27 tšk. (12 atk.k., 5 rez.p.), M.Zubavičius 17 tšk., J.Kigas 15 Tšk.

Įmonių lygos viršūnėje ‒ „Sweco“ krepšininkai (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 00:38 val.)Įmonių lygoje „Sweco“ eliminavo „Omega“ (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:12 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ panaikino deficitą ir pabaigoje palaužė „Topo centrą“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 19:58 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Sunkiai startavę „Omegos“ komanda nugalėjo „Callcredit“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)