SWECO HIDROPROJEKTAS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (80:105)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Elektromontuotojas" žengė į kitą atkrintamųjų etapą

2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 2713

Sekmadienį (03.25), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Sweco & Hidroprojektas“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojas“ (svečiai). Tai buvo antroji šių komandų akistata. Po jos 3 taškų pranašumą turėjo sukaupę svečių komandos krepšininkai. Taigi pirmoji dvikova pranašavo atkaklią kovą ir šiame mače, tačiau jau pirmojo kėlinio metu svečiai sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą, kurį vėliau tik dar labiau padidino. Rungtynių rezultatas – 80:105 (12:26, 20:19, 18:25, 30:35).

Pirmą ketvirtį komandos pradėjo lygiu žaidimu. Pradžioje šiek tiek geriau sekėsi svečiams, kurie po A. Tamošiūno tritaškio ir K. Kolipailos taiklaus baudos metimo pirmavo 10:6. Bet tada šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Šumlinskas pelnęs 4 taškus. Tačiau svečiai kėlinį užbaigė spurtu 16:0, kurį iniciavo A.Tamošiūnas pelnęs 6 taškus ir L.Putrimas pridėjęs penkis. Rezultatas po kėlinio – 12:26.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai nesustojo ir buvo padidinę persvarą iki 20 taškų, o dar po kelių minučių surengė spurtą 6:0 ir skirtumas pasiekė jau 25 taškus. Tačiau tada šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki 16 taškų. Kėlinio pabaigoje šeimininkas dar šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą. Svečius šiame ketvirtyje į priekį vedė K.Simokaitis pelnęs 9 taškus, o šeimininkų komandoje labiausiai pasižymėjo D.Čepulis, taip pat pelnęs 9 taškus. Rezultatas dviejų kėlinių – 32:45.

Trečiajame kėlinuke svečiai toliau dominavo aikštelėje ir neledijo savo varžovams priartėti. Jie tik didino persvarą ir kėlinio viduryje ji siekė net 22 taškus. Tačiau tada šeimininkai šiek tiek ją sumažino pelnydami 7 taškus iš eilės, bet didelės įtakos žaidimui, tai neturėjo ir svečiai šiame ketvirtyje padidino savo persvarą iki 20 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 50:70.

Ketvirtajame kėlinuke komandos žaidė be gynybos ir kartu sudėjus pelnė net 65 taškus. Svečiai ir toliau įrodinėjo savo pranašumą šios dienos rungtynėse, o šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais ir greitomis atakomis, tačiau ne viskas jiems pavykdavo. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 80:105.

Po rungtynių „Elektromontuotojas“ komandos treneris, Eiminas Valaitis sakė: "Buvo geros rungtynės. Pirmas tarpusavio rungtynes laimėjo trim taškais, sunkiai sekėsi žaisti namuose. Šiandien žaidėm išvykoje, stengėmės žaisti greitai, nes varžovai turi daug aukštų žmonių ir jie pavargo, neatlaikė tempo“.

„Sweco & Hidroprojektas“ komandoje išsiskyrė Dainius Čepulis 20 tšk., Darius Baranauskas 17 tšk. (6 rez. perdavimai), Giedrius Gaižauskas 12 tšk.

"Elektromontuotoją" į priekį vedė Aurimas Tamošiūnas 29 tšk. (11 rez. perdavimų, 10 atkovotų kamuolių), Marius Ivaškevičius 17 tšk. (11 atkovotų kamuolių), Laimonas Putrimas 14 tšk. (11 atkovotų kamuolių), Karolis Simokaitis 13 tšk. (5 perimti kamuoliai).

"Elektromontuotojas" "Įmonių" lygoje startavo įtikinama pergale (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 22:14 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 24 d., antradienis, 22:44 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "Argenstą & AKS" (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:59 val.)"Elektromontuotojas" antrąkart nugalėjo "Kauno tiltus" (2012 kovo 13 d., antradienis, 21:51 val.)"Elektromontuotojas" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2012 kovo 06 d., antradienis, 20:37 val.)"Elektromontuotojai" sutriuškino "Vijora" (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 16:33 val.)Atkakliose varžybose "Elektromontuotojas" įveikė "Achemą & Telemax" (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)Antroje rungtynių dalyje "Elektromontuotojas" įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švarą" (2012 sausio 10 d., antradienis, 22:15 val.)"Elektromontuotojas" neturėjo didesnio vargo su "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipa (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:10 val.)Visų rungtynių metu priekyje buvęs "Elektromontuotojas" įveikė "Agavą & ASS Termolink" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 20:27 val.)