KK „13“ vs Darbiečiai (30:64)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Darbiečiai“ sezoną pradėjo triuškinama pergale

2013 spalio 23 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 1296

Spalio 23 dieną, 20.30 val., "J.Pauliaus II" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos KK "13" (šeimininkai) ir "Darbiečiai" (svečiai). Rungtynių atkakliomis pavadinti tikrai nebuvo galima, jau pirmame kėlinuke į priekį toli atitrūko svečiai, kurie viso susitikimo metu demonstravo geležinę gynybą, leidę varžovams pelnyti vos 30 taškų šiame mače. Beto "Darbiečiai" puikiai provokavo priešininkų pražangas ir pataikė net 30 baudos metimų. Visa tai sudėjus jiems atiteko daugiau nei užtikrinta pergalė, rezultatu 30:64.

Rungtynių pradžia nebuvo lengva abiems komandos, žaidėjai sunkiai rinko taškus, dažnai klydo ir nepataikė iš žaidimo. Vistik po kelių minučių pirmieji žaidimo ritmą pajuto "Darbiečiai", kurie labai sėkmingai provokavo varžovų pražangas, bei sėkmingai mesdami baudos metimus pasiekė daugiau nei dešimties taškų pranašumą. KK "13" komanda niekaip neišjudino savo puolimo, nors žaidėjai kartais susikurdavo progų laisviems metimams, bet krepšininkams labai nesisekė, ne kartą jie pramesdavo tiesiog iš po krepšio, o neatkovoję kamuolių puldavo varžovus stabdyti pražangomis. Svečiai visą laiką tolo ir prasidedant ilgajai pertraukai jau turėjo labai solidų pranašumą ir pirmavo rezultatu 18:37.

Antroje susitikimo pusėje visiškai niekas nepasikeitė. Viskas vyko panašiu scenarijumi, abi komandos turėdamos ilgą atsarginių žaidėjų suolelį dažnai atliko keitimus, tad krepšininkai gaudavo progų pailsėti, o tai lėmė energingą ir kovingą žaidimą aikštelėje. Vistik didesnis dėmesys šį vakarą buvo skiriamas gynybai, tad gražių epizodų ir taiklių metimų gausiai susirinkę žiūrovai neišvydo. Vienintelė intriga buvo ar pavyks šeimininkams pasiekti 30 taškų ribą. Paskutinės rungtynių minutės tebuvo formalumas, varžovus daugiau nei dvigubai įveikę svečiai pasiekė triuškinamą pergalę, laimėdami rezultatu 30:64.

Po rungtynių "Darbiečių" komandos narys J.Česnavičius teigė, kad tai dar tik pirmosios komandos rungtynės, kurios prilygo treniruotei, o komanda šį vakarą demonstravo didelį tempą, energingą žaidimą, tai ir lėmė pergalę.

KK „13“: Justinas Jocius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Stankevičius – 4 tšk., Remigijus Babenskas – 3 tšk.

"Darbiečiai": Vaidas Valiulis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Špokas – 8 tšk.

„Darbiečiai“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „MPG“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Darbiečiai“ ir toliau lieka nenugalėti (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Darbiečiai“ pratęsė savo pergalingą žygį (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Darbiečiai“ po pratęsimo eliminavo „KK MPG“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Darbiečiai“ be gailesčio sutriuškino „Naujokus“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Trečiojo kėlinio pabaigoje atitrūkę „Darbiečiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Sporto Manijos-2“ ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Darbiečiai“ iškovojo kelialapį į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 01:52 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai susitvarkė su „Judam“ ekipa (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:30 val.)