STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs PRIENŲ GYVENIMAS (44:56)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 22 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Prienų "Gyvenimas" palaužė "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą"

2012 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 00:12 val., peržiūros: 2807

Trečiadienio vakarą KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" savo aikštėje priėmė Prienų "Gyvenimo" vyrus. Pirmąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo labai užtikrintai ir po dešimties minučių jų persvara siekė 9-is taškus (15:6). Svečiai per antrąjį ketvirtį sugebėjo savo deficitą kiek aptirpdyti (27:20). Po ilgosios pertraukos svečiai iš Prienų užtikrintai į savo rankas perėmė rungtynių kontrolę ir po trijų kėlinių jau pirmavo 4-iais taškais (31:35). Prieniškiai per paskutinias dešimt minučių dar labiau padidino savo persvarą ir šventė pergalę rezultatu (44:56).

Nors rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo šeimininkai, tačiau prieniškiai ilgai netruko išlyginti rezultato (4:4). Vis tik, Prienų "Gyvenimo" žaidimas puolime gerokai užstrigo. Savo ruožtu kiek mažiau vietoje stoviniavo "Stašaičio & Partners Advokatų Kontoros" krepšininkai. Jie laimėjo atkarpą 9:0 ir rezultatas tapo (13:4). Po ilgesnės pertraukos vieną baudą iš dviejų realizavo Adomas Kubilius, bet čia pat Žygimantas Šeškauskis atsakė dviem taškais (15:5). Kėlinuką viena bauda iš dviejų užbaigė Šarūnas Stiklakis (15:6).

Nors prasidėjus antrajam kėliniui svečiai greitai aptirpdė savo deficitą (15:10), tačiau šeimininkai neilgai trukus vėl susigrąžino sau turėtą persvarą (21:12). Paulius Bartkevičius pelnė keturis taškus iš eilės, o Daniel Iremiren ir Žygimantas Šeškauskis atsakė tuo pačiu (25:16). Baudų metimais Prienų "Gyvenimo" vyrai šiek tiek priartėjo (25:18). Kėliniui baigiantis Mykolas Kajenas ir Paulius Kamarauskas apsikeitė taikliais dvitaškiais (27:20).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugrįžo visiškai apsnūdę. Nereikėjo ilgai laukti ir prieniškiai tuo pasinaudojo. Rezultatui esant (29:22) "Gyvenimo" vyrai surengė spurtą 0:11 ir po ilgesnės pertraukos persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (29:33). Po labai ilgos pertraukos Mykolas Kajenas pelnė du taškus, į kuriuos kėliniui baigiantis Šarūnas Stiklakis atsakė dviem tiksliomis baudomis (31:35).

Puiki trečiojo kėlinio atkarpa svečiams padėjo sėkmingai pradėti ir lemiamą ketvirtį. Prieniškiai spurtavo 3:8, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 9-ių taškų (34:43). Žilvinas Stašaitis pelnė du taškus, į kuriuos Arnas Snapaitis ir Paulius Bartkevičius atsakė penkiais taškais (36:48). Šeimininkai sugebėjo savo deficitą sumažinti iki 9-ių taškų (39:48). Vis tik, Prienų "Gyvenimas" ir toliau nestoviniavo vietoje: Liudas Smolskas pelnė du taškus, o Paulius Bartkevičius pataikė dar vieną tritaškį metimą (39:53). Svečiai pajutę, kad darbas jau baigtas – kiek atsipalaidavo. Tuoj pat Daniel Iremiren sumetė dvi baudas, o Vytautas Peseckis pataikė iš toli (44:53). Paskutiniu susitikimo akordu tapo dar vienas Pauliaus Bartkevičiaus tritaškis (44:56).

Po rungtynių Prienų "Gyvenimo" treneris Adomas Kubilius sakė: "Manau, kad reikėjo šiandien šiek tiek laiko, kol įsižaidėme, o kai tai atsitiko, tuomet ir laimėjome (šypsosi). Iš principo, manau, kad vienas jų pagrindinių žaidėjų Žygimantas Šeškauskis arba išsibaudavo arba susipyko, tačiau kai jo neliko aikštėje, tuomet visa komanda nustojo žaisti. Praėjusį kartą prieš juos taip pat laimėjome, todėl gal šiandien jautėmės kiek stipresni psichologiškai".

"Stašaičio & Partners Advokatų Kontoros" treneris Žilvinas Stašaitis rungtynes komentavo: "Pralaimėjome dėl vidinių komandos problemų. Priešininkai buvo lygiaverčiai, manau galėjome su jais kovoti, tačiau to neįvyko dėl vidinių priežasčių. Vienas žaidėjas jau ne pirmas rungtynes susinervina, gauna arba techninę pražangą arba kaip įvyko šiandien – palieka komandą. Kitas komandos įžaidėjas susirinko penkias pražangas, todėl be įžaidėjų ir antrų numerių laimėti rungtynių buvo neįmanoma. Varžovai paliko gerą įspūdį, žaidė ramų, protingą krepšinį. Jie nenuleido rankų kai pradėjo atsilikinėti. Vyrai dirbo tolygiai visų rungtynių metu ir matosi rezultatai – jie iškovojo pergalę, būtent su tuo juos ir sveikiname".

"Stašaičio & Partners Advokatų Kontoros" gretose išsiskyrė: Daniel Iremiren 13 taškų (5 atk. kam), Žygimantas Šeškauskis 12 taškų

Prienų "Gyvenimą" į pergalę vedė: Paulius Bartkevičius 15 taškų (4 rez. perd, 6 perimti kam), Šarūnas Stiklakis 11 taškų, Paulius Kamarauskas ir Rokas Marcinkevičius po 9 taškus

"Solum Grindys" neatsilaikė prieš "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:52 val.)Permainingose rungtynėse "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" įveikė "Eigulinius" (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 23:54 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno SRC" perėmė rungtynių vadžias ir patiesė "Stašaitis & Partners Advokatų Kontorą" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 23:30 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" sumalė "Kauno Grūdus" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 22:45 val.)Dvigubai gausesnėmis pajėgomis susirinkę "Kauno SRC" turėjo vargo su "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 20:16 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2012 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)"Prienų gyvenimas" nesunkiai nugalėjo "Asu & Pilėnai" ekipą (2012 sausio 17 d., antradienis, 00:18 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" po paskutinųjų sekundžių išlaikė pergalę (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 21:43 val.)Prienų "Gyvenimas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Solum grindis" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antroje rungtynių pusėje sutriuškino varžovus (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)