FORTO AMICUS-DIKTUM vs KAUNO NTI-PN (68:71)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Kauno "NTI - PN" iškovojo pergalę po sunkios kovos

2013 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:42 val., peržiūros: 2413

Ketvirtadienį, Vasario 21 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų H pogrupio komandų: Kauno „NTI – PN“ (svečiai) ir „Forto Amicus – Diktum“ (žaidė šeimininkų teisėmis) ekipų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „NTI – PN“ komandos krepšininkai sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje iki pat rungtynių pabaigos. Rungtynių rezultatas – 68:71 (18:16, 14:22, 18:17, 18:16).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo P. Lepinaitis, tačiau netrukus R.Mickevičius atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Kėliniui jau įpusėjus svečių teisėmis žaidę „NTI – PN“ sužaidė gerą atkarpą 2:8 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Tačiau netrukus šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po kėlinio – 18:16.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko atkakli kova. Šeimininkai kurį laiką sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje, bet kėliniui priartėjus prie pabaigos svečiai vėl pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje R.Mickevičius pataikė dvi baudas taip sumažindamas skirtumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 32:38.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai pelnė šešis taškus iš eilės, kurie leido išlyginti rezultatą. O kėliniui įpusėjus dar keturi iš eilės taškai ir persvėrė rezultatą jų naudai. Tačiau pabaigoje svečiai pelnė aštuonis taškus ir vėl susigražino pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 50:55.

Viso ketvirto kėlinio metu svečiai laikė persvarą savo pusėje ir neleido savo varžovams priartėti. Tačiau likus žaisti vieną minutę šeimininkai perėmė du kamuolius ir pelnė keturis taškus iš eilės, kurie leido sugražinti intrigą į rungtynes. Kitos atakos metu A.Atkočaitis nepataikė dviejų baudų metimų, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė dar du taškus ir sumažino skirtumą iki minimumo. Šeimininkai subaudavo P. Liepnaitį likus žaisti 5 sekundes. P.Liepinaitis sumetė abu baudos metimus ir padidino skirtumą iki trijų taškų, o paskutinis šeimininkų tritaškis metimas skriejo pro šalį. Rezultatas po keturių kėlinių – 68:71.

Kauno "NTI -PN" - Paulius Liepinaitis (38 taškai, 40 naud. balų, 8 išprovokuotos pražangos, 7 perimti kamuoliai), Vytautas Petrauskas 12 taškų, Rokas Imbrasas 8 taškai.

"Forto Amicus – Diktum" - Robertas Mickevičius 21 taškai, Tomas Garliauskas 17 taškų (18 atkovotų kamuolių, 8 išprovokuotos pražangos), Saulius Morkūnas 10 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Tom102013 vasario 22 d., 10:17 val.

T. Garliauskas paskutiniu metu demonstruoja įspūdingą formą :)

Palshis122013 vasario 21 d., 21:41 val.

Is tikro ne esme,laukiam Sporto fejos...juokauju ;)

zalias_kraujas2013 vasario 21 d., 21:40 val.

o cia jau tu teisus :D

Kauno "NTI - PN" iškovojo sensacingą pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Kauno "NTI - PN" vos neparklupdė galingosios "Kauno Kolegijos" (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Kauno "NTI-PN" nepasipriešino "Spartai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo KK "Persvaros" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Rungtynių gale savo pranašumą įrodę "Kauno NTI-PN" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Kauno NTI - PN" sugebėjo peržengti "Darbo" barjerą (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 21:46 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo ir "Šernų" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:16 val.)Kauno "NTI - PN" nutraukė pralaimėjimų seriją (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Po permainingos kovos "Forto amicus-diktum" iškovojo pergale prieš "Kolpingo kolegija" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 20:09 val.)Kauno "NTI-PN" patyrė antrąją nesėkmę iš eilės (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 20:55 val.)