Fima & Elmova vs Chemcentras (39:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Geležinė „Chemcentro“ gynyba nepaliko vilčių „Fima & Elmova“ krepšininkams

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1050

Pirmadienio vakarą Kauno technikos kolegijos salėje, "Rind. Įmonių lygos" E pogrupio rungtynėse, "Fima & Elmova" priėmė "Chemcentrą". Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečiai demonstravo pavyzdingą gynybą ir iškovojo trečiąją savo pergalę užtikrintu rezultatu – 39:74.

Rungtynės prasidėjo "sausa" "Chemcentro" serija 0:9, o "Fima & Elmova" komandos puolimas strigo. Vos keturis taškus į varžovų krepšį įmetę aikštės šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo aštuoniolikos taškų deficitą – 4:22.

Antrajame ketvirtyje svečiai tęsė dominavimą po abiem krepšiais. Po penkių iš eilės "Chemcentro" taškų skirtumas padidėjo iki 23-jų taškų (4:27). "Fima & Elmova" krepšininkai ėmėsi stabdyti varžovus pažeisdami taisykles, tačiau netaiklius baudos metimus "Chemcentras" kompensavo gynyboje ir išsaugojo iniciatyvą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 24 taškai – 13:37.

Antrąją rungtynių dalį svečiai pradėjo trimis iš eilės greitomis atakomis, po R.Misevičiaus perdavimų per visą aikštę (17:43). Įpusėjus kėlinukui, po svečių serijos 0:7 skirtumas tarp komandų pasiekė trisdešimties taškų ribą (20:50), tačiau "Chemcentras" nemažino apsukų ir baigė ketvirtį pirmaudami 27:28.

Ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo kur kas agresyviau, spurtavę 7:2, šeimininkai šiek tiek sumažinos atsilikimą (34:60), tačiau antrąją kėlinio pusę svečiai baigė serija 5:14, iškovodami pergalę rezultatu 39:74.

"Varžovai, aišku, silpnesnio lygio, bet tai yra be legionierių žaidžianti komanda, tai nenorėkim kažkokio stebuklo. Mums tai buvo labiau treniruotės pobūdžio rungtynės. Penktadieniį laukia susitikimas su "Sweco", kurie jau keletą metų žaidžia didžiojoje taurėje, tad reikia ruoštis tam. Komanda vieningai renksi į rungtynes, tereikia įdėti daugiau komandinio darbo ir viskas bus gerai" – po rungtynių kalbėjo "Chemcentro" treneris Tomas Jonkus.

Fima & Elmova: Julius Lauraitis – 16 tšk., Andrius Rimavičius – 12 tšk., Arnas Gilius – 6 tšk.

Chemcentras: Mantas Kudirka – 19 tšk., Rokas Misevičius – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Saulius Kepežinskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 13 tšk.

„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Chemcentro“ pasipriešinimą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)