Birštono „Olimpas“ vs Grizliai (89:81)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2014 kovo 14 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ parklupdė traumų išretintus „Grizlius“

2014 kovo 14 d., Penktadienis, 23:19 val., peržiūros: 1159

Pergale „C“ Lygos atkrintamasias varžybas pradėjo Birštono „Olimpas“, kurie namuose, rezultatu 89-81, privertė pasiduoti „Grizlius“. Tai reiškia, kad prieš atsakomąsias varžybas Birštono krepšininkai turės 8 taškų pranašumą.

Rungtynės prasidėjo įspūdingu Birštono „Olimpo“ komandos spurtu 13-0. M.Čipas už apeliacijas į teisėjus buvo apdovanotas technine pražanga. Po šios pražangos „Grizlių“ komanda tarytum pabudo iš miego, bei sugryžo į rungtynes. Dar daugiau, kėlinuko pabaigoje „Grizliai“ dėka H.Žilio ir V.Gadliausko rezultatyvaus žaidimo atsakė atkarpa 10-2, bei sušvelnino atsilikimą iki minimumo 20-21.

Iki didžiosios pertraukos „Grizlių“ komanda nerado priešnuodžių varžovų lyderiui M.Knyšiui, kuris per du kėlinukus pelnė 30 taškų ir tempė savo komandą į priekį. Po dviejų kėlinukų Birštono „Olimpas“ priekyje 47-37.

Trečiajame kėlinuke „Grizliams“ buvo pavykę priartėti iki trijų taškų 50-53, tačiau nesėkmingai sužaista paskutinė kėlinuko atkarpa grąžino juos prie tų pačių turėtų 10 taškų deficito, 52-62.

Visą ketvirtąjį kėlinuką Birštono „Olimpas“ išlaikė įgytą saugią dviženklę persvarą, bei neleido varžovams priartėti. Galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo Birštono „Olimpo“ komandos pergalę rezultatu 89-81.

Po rungtynių kalbintas „Grizlių“ komandos žaidėjas M.Čipas per daug nesielvartavo dėl pralaimėjimo ir žvelgė į priekį optimistiškai: „Rungtynes pradėjome labai vangiai ir nesėkmingai. Daug metimų prametėme iš patogių padėčių. Prie galutinio rezultato taip pat prisidėjo keletos startinio penketo žaidėjų, kurie yra traumuoti. Tačiau aš net neabejoju savo komandos pajėgumu ir tikiu kad priešininkus įveiksime didesniu nei 8 taškų skirtumu“.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Birštono „Olimpas“: M.Knyšius 46 tšk. (10 atk.k.), A.Marchockis 15 tšk. (11 atk.k., 6 rez.p.), J.Tamošiūnas 15 tšk.

„Grizliai“: V.Gadliauskas 23 tšk. (4 rez.p.), P.Čerkauskas 20 tšk., M.Čipas 14 tšk.

Birštono „Olimpas“ įrodė esantys stipresni už BC „Partizanas“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:16 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)Birštono „Olimpas“ rimto pasipriešinimo iš „Lituanicos“ nesulaukė (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:22 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 21:48 val.)Birštono „Olimpo“ gerai sužaistas antras kėlinys lėmė pergalę prieš „Partizaną“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:01 val.)Birštono „Olimpas“ antroje varžybų pusėje palaužė BC„AMBI“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 02:31 val.)Birštono „Olimpas“ puikiai sužaidė pratęsimą ir iškovojo kelialapį į aštuntfinalį. (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 01:12 val.)Birštono Olimpas palaužė Nepyk ekipą (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:49 val.)Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)