ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs DUMBLAS (71:57)B lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos Sistemų Servisas" nesunkiai įveikė "Dumblą"

2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 6522

Lapkričio 22 dieną, 19.45 val., J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "B" lygos "Diremtas" taurės komandos "Energijos Sistemų Servisas" ir "Dumblas". Nors šeimininkai – "Energijos Sistemų Servisas" komandos krepšininkai šiose rungtynėse susirinko vos septyniese, tačiau tai nesutrugdė jiems nesunkiai susikrauti dviženklį pranašumą, bei užtikrintai pirmaujant visas rungtynes pasiekti pergalę, rezultatu 71:57.

Rungtynių pradžioje vyko gana lygus žaidimas, abi komandos keitėsi tai sėkmingomis atakaomis tiek klaidomis. "Energijos Sistemų Serviso" komandos gretose iniciatyvos ėmėsi M.Gelažnikas, kuris dažnai atakavo iš toli, bet niekaip nesugebėjo įmesti, tuo tarpu varžovams irgi sunkiai sekėsi pataikyti iš toli ir abi komandos taškus rinko tik iš artimesnių distancijų. Rungtynių lūžis įvyko antrame ketvirtyje, kuomet "Energijos Sistemų Servisas" surengė spurtą 16:2, pagaliau pataikė keletą kartų iš tritaškio zonos, bei susikrovė gana solidų, dviženklį pranašumą. Nors "Dumblo" žaidimas po "šalto dušo" ir atsigavo, tačiau nutolusių priešininkų pavyti nepavyko ir ilgoji pertrauka prasidėjo pirmaujant "Energijos Sistemų Servisas" komandai, rezultatu 44:32.

Antroje susitikimo pusėje "Energijos Sistemų Servisas" dar kartą spurtavo ir šį kartą skirtumas net pasiekė dvidešimt taškų. "Dumblo" treneris suskubo prasyti minutės pertraukėlės, nors po jos svečių žaidimas ir pagerėjo, bet pasivyti stipriai nutolusius varžovus tapo itin sunku. Rungtynėms artėjant į pabaigą "Energijos Sistemų Servisas" komandos gretose pradėjo jaustis nuovargis, žaidėjai dažnai klydo, o skirtumas nepastebimai ištirpo iki 8 taškų, tačiau šeimininkai pagaliau atsibudo ir ramiai pabaigę rungtynes pasiekė pergalę, rezultatu 71:57.

"Energijos Sistemų Servisas" komandos treneris po rungtynių teigė, kad smagu, jog pavyko atsirevanšuoti varžovams, nes buvo patirtas praleimėjimas Kauno mero taurėje, o taip pat pavasarį vykusiose Laikinosios sostinės taurės turnyre.

"Energijos Sistemų Servisas": M.Gelažnikas 17 (2/10 tritaškiai), M.Gailiūnas 13 (12 atk. kamuolių), M.Barčaitis 12, D.Mockus 12.

"Dumblas": M.Didžiulis 12, L.Steikūnas 11 (13 atk. kaumuolių), P.Malinauskas 11 (10 atk. kamuolių).

"Energijos Sistemų Servisas" pasiekė nesunkią pergalę (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Energijos Sistemų Servisas" rungtynių pabaigoje palaužė "Eigulinius" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Energijos Sistemų Servisas" išliejo daug prakaito, bet palaužė "ARV" (VIDEO) (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Energijos Sistemų Servisas" turėjo pripažinti "Bokštuvos" pranašumą (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:08 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "ESS" penketą (2010 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"Bokštuva" įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Eiguliniai" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą" (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 20:13 val.)Puiki rungtynių pradžia leido "Energijos Sistemų Serviso" komandai pasiekti pergalę (2011 sausio 05 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Eiguliniai" po pratęsimo įveikė "Dumblą" (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Energijos sistemų servisas" iškovojo trečią pergalę "B" lygos "Diremtos" pirmenybėse (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:37 val.)