Stumbras vs Best 4 You (49:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 14 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“

2014 vasario 14 d., Penktadienis, 21:00 val., peržiūros: 1307

Penktadienio vakarą, kuomet ore tvyrojo meilė ir aistra, dvi komandos užmiršo visa tai ir stojo į kovą dėl pergalės KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse. Savo santykius šį kartą aiškinosi "Stumbro" ir "Best 4 You" ekipos. Nors didžiąją susitikimo dalį pirmavo šeimininkai, tačiau ketvirtame kėlinuke jų apsukos pastebimai sumažėjo, o varžovai netruko tuo pasinaudoti. Užtikrintai laimėję ketvirtąjį kėlinį "Best 4 You" vyrai į savo sąskaitą įsirašė pergalę rezultatu (49:62).

Nors susitikimą dvitaškiu pradėjo svečiai, tačiau "Stumbras" į tai atsakė atkarpa 9:0, o susitikimo rezultatas tapo (9:2). Šeimininkų kietą gynybą "Best 4 You" komandai ir toliau sekėsi pralaužti itin sunkiai. Per likusią ketvirčio dalį svečiai sukrapštė dar tris taškus. Savo ruožtu "Stumbras" atsakė keturiais ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 9-ių taškų pranašumą (13:5).

Antrame kėlinuke "Best 4 You" komanda pagaliau surado būdų, kaip įveigti šeimininkų gynybinius įtvirtinimus. Savo ruožtu "Stumbras" nebeatrodė taip užtikrintai, tačiau pranašumą vis dar turėjo savo pusėje (17:15). Galiausiai ketvirčiui baigiantis šeimininkai kiek atkuto ir laimėję paskutinių minučių atkarpą 6:3 prieš ilgąją pertrauką įgijo 5-ių taškų persvarą (23:18).

Komandos ir trečiojo kėlinio metu daugiau dėmesio skyrė gynybai nei puolimui. Pirmieji prie tokio žaidimo stiliaus prisitaikė "Best 4 You" žaidėjai bei pelnė 5-is taškus iš eilės. Galiausiai sekdė dar sėkmingesnė "Stumbro" atkarpa 8:2, o skirtumas tarp varžovų padidėjo iki 6-ių taškų (31:25). Neilgai trukus svečiai vėl padidino tempą bei dar kartą surengė mini spurtą 1:5, o skirtumas tarp komandų sumažėjo jau tik iki dviejų taškų (32:30). Kėlinuką neženkliai sėkmingiau užbaigė šeimininkai bei išsaugojo 3-ų taškų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį (35:32).

"Best 4 You" per paskutines dešimt minučių pradėjo demonstruoti visai kitokį žaidimą nei per pirmuosius tris ketvirčius. Paidėjęs tempas ir veržlumas davė savo vaisių. Rezultatui esant (42:42) svečiai spurtavo net 4:14 ir įgijo 10-ies taškų pranašumą (46:56). Per likusį susitikimo laiką "Stumbras" atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu (49:62).

Stumbras: Raimondas Savulis – 25 tšk., Andrius Bareiša – 5 tšk., Povilas Kvederys – 5 tšk.

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 21 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Karolis Klimas – 16 tšk., Lukas Balasevičius – 8 tšk.

„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)„Best 4 You“ komanda be kovos įsirašė pergalę (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)Puikiai besigindami „Autotoja & Ekodora“ iškovojo nesunkią pergalę. (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Best 4 You” ekipa įveikė „Stumbrą“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:30 val.)Užtikrinta „Best 4 You“ komandos pergalė (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšė „Eoltas“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Best 4 You“ po didžiosios pertraukos įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:02 val.)