FORTO AMICUS-DIKTUM vs VEIVERIŲ AMBERIS (103:63)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Po pirmo lygaus kėlinio, vėliau Forto Amicus įrodė kas yra kas Veiverių Amberiui

2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 2373

Niūrų Lapkričio 11 vakarą, Prekybos ir Verslo mokykloje susitiko C Lygos ekipos "Forto Amicus" (šeimininkai) ir "Veiverių Amberis" (svečiai). Po pirmo lygaus kėlinio, kituose trijuose abejonių nekilo kas šį vakarą stipresnis ir vis didindami persvarą galiausiai keturiasdešimties taškų persvara – 103:63 laimėjo Forto Amicus komanda.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Gedimino Vasiliausko dvitaškiu į kurį dviem baudos metimais atsakė Saimonas Pažėra. Per kitą minutę komandos apsikeitė tritaškiais ir rezultatas vis dar lygus – 5:5. Dar abiems komandoms apsikeitus dvitaškiais skirtumas liko nepakitęs. Forto Amicus pelnė tritaškį, o Amberis atsakė dvitaškiu ir vieno taško pranašumą įgijo šeimininkai. Atkarpą 7:4 laimėjo svečiai ir vėl susigražino pranašumą sau – 14:16. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė protingiau ir sėkmingiau, bei laimėję atkarpą 8:2 išsiveržė į priekį ir po pirmo ketvirčio pirmavo – 22:18.

Antrąjį ketvirtį keturiais tritaškiais iš eilės pradėjo Forto Amicus, kur tris iš jų pelnė Šarūnas Kenstavičius, o Veiverių Amberis atsakė vos vienu dvitaškiu ir skirtumas staigiai šoktelėjo iki – 34:20. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito. Dar po keturis taškus apsikeitė abi komandos, o tuomet dar keturis pridėjo šeimininkai ir skirtumas pasiekė aštuoniolikos taškų ribą – 42:24. Iki ketvirčio pabaigos skirtumą dar dviem taškais padidino šeimininkai – 48:28.

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Šarūnas Kenstavičius, o svečiai atsakė aštuoniais taškais ir skirtumas ištirpo iki keturiolikos – 50:36. Atkarpą 8:7 laimėjo Forto Amicus ir skirtumą padidino dar tašku. Antroje kėlinio pusėje Amberis nepelnė nė taško, o šeimininkai tuo tarpu – 22 ir po trijų ketvirčių – 80:43.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumams ir abi komandos žaidė savo malonumui, bei galutinis švilpukas užfiksavo šeimininkų pergalę rezultatu – 103:63.

"Forto Amicus" ekipoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Mantas Ručinskas, 19 pridėjo Šarūnas Kenstavičius, 16 – Tomas Garliauskas(13atk.kam.), Saulius Salmanavičius – 12.

"Veiverių Amberyje" Povilas Glaniauskas įmetė 16(11rez.perd.), 12 – Vytautas Bereiša ir Saimonas Pažėra, 10 pridėjo Tadas Raguckas.

Po rungtynių nugalėtojų atsatovas sakė – gerai apsigynėm, pavyko gerai užpult. Po pirmo kėlinio pavyko susikaupt ir vėliau viskas ėjosi nesunkiai ir laimėjom užtikrintai.

Po sunkios kovos "Kolpingo Kolegija" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:44 val.)Pratesimo metu "Rokų Keramika" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:46 val.)Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Kauno technikos kolegija" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš "Veiverių Amberį" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Birštono SC - Olimpas" tik paskutiame kėlinyje palaužė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis "Kaunas" patiesė "Forto Amicus - Diktum" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:54 val.)Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos „Forto amicus-diktum“ palaužė „Rokų keramiką“ (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:35 val.)"Partizanai" penkiese neatsilaikė prieš "Veiverių Amberį" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:03 val.)"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Šernai" gana nesunkiai įveikė "Forto amicus - Diktum" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:13 val.)