SABONIO KC ADMIN vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (66:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną"

2013 sausio 10 d., Ketvirtadienis, 00:16 val., peržiūros: 2998

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse "Sabonio KC Admin" namuose priėmė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną". Šeimininkai šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Vis tik, negausios namų komandos pajėgos leido varžovams realiai pagalvoti apie pergalę. Ilgą laiką komandos kovojo taškas į tašką, o ketvirtojo kėlinuko paskutinėmis minutėmis atrodė, kad svečiai yra arčiau pergalės. Tačiau toliašaudės artilerijos dėka "Sabonio KC Admin" varžovus pasivijo ir galiausiai laimėjo dramašiką kovą rezultatu (66:63).

Susitikimą daug užtikrinčiau pradėjo "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas", kuris jau pirmosiomis minutėmis sugebėjo spurtuoti ir atitrūkti (2:10). Tačiau žaidimas ilgainiui išsilygino, o "Sabonio KC Admin" varžovus tiesiog "užvertė" tritaškių lavina. Visus savo likusius taškus šeimininkai pelnė vien tritaškiais ir po 5 taiklių tolimų šūvių rezultatas tapo lygus (17:17).

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai vėl pabandė pabėgti (17:20). Tačiau greitai "Sabonio KC Admin" spurtavo 7:0 ir pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį (24:20). Žaidimas aikštėje ir vėl išsilygino, o komandos įrodinėjo, kad šioje dvikovoje yra lygevertės. Laimėję kėlinuką trimis taškais šeimininkai prieš ilgąją pertrauką pirmavo (34:31).

Po ilgosios pertraukos vėl kiek geriau atrodė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" žaidėjai. Jie sugebėjo spurtuoti 5:12 ir susigrąžino sau pranašumą (39:43). Rezultatui esant (41:43) svečiai dar labiau nutoli, po to kai laimėjo trumpą atkarpą 2:6 (43:49).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" pranašumas išaugo iki 7-ių taškų (46:53). Nors šeimininkai bandė prisivyti varžovus, tačiau pastarieji vis sugebėdavo išlaikyti turimą persvarą (52:59). Galiausiai "Sabonio KC Admin" kilo į lemiamą šturmą ir laimėjo atkarpą 13:3 ir išsiveržė į priekį (65:62). Per likusį kėlinio laiką abi komandos sugebėjo pelnyti po tašką ir "Sabonio KC Admin" išliko šiame sezone nenugalėti (66:63).

Po rungtynių "Sabonio KC Admin" komandos lyderis Vytautas Žvirblis sakė: "Šiandien neturėjome kur trauktis. Susirinkome tokia sudėtis kokia susirinko ir kovojome su tuo ką turėjome. Varžovai geri, turi tikrai gerą sudėtį. Mes buvome žemesni, todėl buvo sunku kovoti su jų aukštaūgiais".

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" komandos treneris Juozas Kajokas po susitikimo kalbėjo: "Sunku kažką pasakyti. Šį sezoną trūksta įžaidėjų, kurie įžaistų kamuolį. Turime aukštų žmonių, tačiau tikro įžaidėjo trūksta. Keletas žmonių iš praėjusio sezono yra traumuoti. Varžovams norėčiau padėkoti už salę, už tai, kad abejas rungtynes žaisime šioje salėje. Apskritai mačiau, kad komanda visas rungtynes žaidžia namuose. Salė yra gera, o įspūdis apie varžovus tai toks, kad tikėjomės lengvesnių rungtynių, tačiau atsipalaidavimas padarė savo ir pralaimėjome".

"Sabonio KC Admin" komandą į pergalę vedė: Vytautas Žvirblis 28 taškai (8 atk. kam), Remigijus Bardauskas 20 taškų (8 atk. kam), Tomas Degutis 11 taškų (7 atk. kam)

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" gretose išsiskyrė: Mindaugas Kaziukaitis 16 taškų (12 atk. kam), Juozas Kajokas (17 atk. kam) ir Giedrius Kriščiūnas (12 atk. kam) po 14 taškų

Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)"Sabonio KC Admin" šventė įtikinamą pergalę (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Sabonio KC Admin" nesustabdė ir "Baubilas" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę po atkaklios kovos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:56 val.)