LŽŪU vs TYLA (35:75)Dailioji lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 09 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija, 53361 Kauno r.

"Tyla" svečiuose sutriuškinio "LŽŪU" ekipą

2011 kovo 09 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 7133

Trečiadienį, Kovo 9 dieną, 18:45 val., Akademijoje, "LŽŪU Centrinių Rūmų" sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "Dailiosios lygos" pirmenybėse, šeimininkės "LŽŪU" pasitiko svečius "TYLA" ekipą. Visą žaidimą, "TYLA" ženkliai lenkė šeimininkes ir rungtynių pabaigoje, pasiekusios 40 taškų persvarą, rungtynes užbaigė rezultatu 75:35.

Pirmąjį kėlinį sėkmingai pradėjo rungtynių svečiai „Tyla“ ekipa. Jau nuo pat pirmos minutės, „Tyla“ komandos žaidėja J.Jankutė parodė „klasę“. Viena rezultatyviausių rungtynių žaidėjų, J.Jankutė savo taiklių dvitaškių metimų serija, komandą atplėšė nuo varžovių 9 taškų skirtumu (9:0). „LŽŪU“ ekipa savo rezultatą pradėjo įvadiniu M.Paškauskaitės dvitaškiu. Tačiau neilgai trukus, J.Jankutei išprovokavus pražangą ir pataikius taiklų baudos metimą, 5-ąją rungtynių minutę, „Tyla“ įgijo dviženklę, 11 taškų persvarą (13:2). Iki pirmo ketvirčio pabaigos, „Tyla“ ekipa, taikliais dvitaškiais ir baudų metimais ir toliau žengė pergalės link. Paskutiniąją minutę, „LŽŪU“ atstovė R.Žvirbytė pataikė taiklų dvitaškį ir kažkiek sumažino, deja milžiniška varžovių taškų persvarą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:6, „Tylos“ naudai.

Antrąjame ketvirtyje žaidimas kardinaliai nepasikeitė. Svečiai „Tyla“ ekipa ir toliau žaidė kur kas rezultatyviau, nei jų varžovės. Kėlinyje itin pasižymėjo rungtynių lyderės J.Jankutė, bei jos komandos draugė, komandos kapitonė – A.Milašauskaitė. Kėlinys įpusėjo taikliu J.Šegždaitės dvitaškiu metimu, kuris taškų persvarą „Tylos“ naudai padidino iki 25 taškų (36:11). Įmestas šeimininkių komandos narės M.Vaidelytės dvitaškis komandai suteikė vilties ir neleido apsileisti (36:13). Deja kėlinys pasibaigė dviem taikliais „Tylos“ atstovės E.Gidrūnaitės metimais iš 2 taškų zonos. Pirmoji rungtynių pusė pasibaigė rezultatu 45:13.

Po ilgosios pertraukos pagaliau atsigavo šeimininkių rinktinė ir kėlinys prasidėjo dviem taikliais, „LŽŪU“ komandos žaidėjos G.Gavrilčikaitės metimais (45:17). Toliau žaidimas vyko apyligiai. Abi komandos apsimainiusios taikliais dvitaškiais, kėlinį įpusėjo rezultatu 51: 21. Trečiajame ketvirtyje pasižymėjo „LŽŪU“ rinktinės žaidėja G.Gavrilčikaitė. Iš 14 pelnytų komandos taškų, G.Gavrilčikaitė sugebėjo pelnyti net 10. O varžovių komandoje, po lygiai kėlinyje pasidalinusios taškus, pasižymėjo R.Eskertaitė bei komandos kapitonė A.Milašauskaitė. Kėlinys užsibaigė taikliu R.Eskertaitės dvitaškiu nulėmusį rezultatą 57:27.

Paskutiniąjame ketvirtyje žaidimas prasidėjo dviem taikliais šeimininkių komandos kapitonės R.Šlapikaitės tritaškiais metimais. Jie varžovių taškų persvarą nežymiai sumažino (57:31). Deja, neilgai trukus, svečiai „Tyla“ ekipa pradėjo itin rezultatyvų žaidimą ir taip galutinai palaidojo varžovių viltis. A.Milašauskaitės ir R.Eskertaitės taikliais tritaškiais, prasidėjo „Tylos“ žaidimas paskutiniajame ketvirtyje (63:31). Penktąją kėlinio minutę, po taiklaus „Tylos“ komandos kapitonės A.Milašauskaitės dvitaškio metimo, svečių komanda persvarą padidino iki 36 taškų (67:31). Svečių ekipa iki pat rungtynių galo ir toliau neleido varžovėm priartėti prie krepšio. Po taiklaus šeimininkių dvitaškio ir 2 baudų metimų, „Tylos“ komandos žaidėja E.Gidrūnaitė, simboliškai, taikliu dvitaškiu, užbaigė rungtynes 75:35 savo komandos naudai.

Rezultatyviausios žaidėjos:

LŽŪU : Rūta Žvirblytė (11), Gintarė Gavrilčikaitė (10), Monika Raškauskaitė (4)

Tyla : Aušra Milašauskaitė (24), Jurgita Jankutė (20), Eimutė Gidrūnaitė (12)

"Tyla" sutriuškino "Rūdupis-Aušra" ekipą (2011 vasario 12 d., šeštadienis, 16:08 val.)"Tyla" rimčiau nepasipriešino Vilniaus "DPV" (2011 kovo 19 d., šeštadienis, 20:48 val.)"KKM Aisčiai - 95" merginos sutriuškino dar vienas varžoves (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:08 val.)Po nesunkios kovos triuškinančiai nugalėjo "Vilniaus DPV" krepšininkės (2011 vasario 02 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Rūdupis - Aušra" merginos pasiekė nesunkią pergalę (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Tylos" krepšininkės nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (pasiekti du lygos rekordai ! ) (2011 gegužės 13 d., penktadienis, 18:58 val.)"KSM Aisčiai - 94" komandos merginos pateko į "Paguodos" taurės finalą (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:22 val.)"KKM Aisčiai - 95" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš "Tyla" ekipą (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 16:26 val.)KSM "Aisčiai - 94" įveikė "Tylą" (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 16:35 val.)