Dentist Team vs Senukai (74:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 17:51 val., peržiūros: 877

Gruodžio 20 dieną, 16:00 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Senukai“ (svečiai). Abi komandos susirinko negausiai (atitinkamai 7 ir 6 žaidėjai), o kova buvo labai atkakli. Visgi po ilgosios pertraukos iniciatyva ir nedidelis pranašumas buvo šeimininkų rankose, kurie atlaikė varžovų šturmą paskutinėmis minutėmis, bei laimėjo dvikovą rezultatu 76:65.

Rungtynių pradžia buvo labai lygi, abi komandos rungtyniavo taškas į tašką ir nors vienu metu šeimininkams pavyko pasiekti 7 taškų persvarą, bet netrukus rezultatas vėl tapo lygus. Kadangi abi komandos neturėjo ilgo suolelio, tad žaidėjai tikrai pasisaugojo pražangų, dažnai varžovams leisdami mesti laisviems, tad ir pats žaidimas buvo gana rezultatyvus, paremtas labiau puolimu, nei gynyba. Iki pat ilgosios pertraukos nei viena pusė taip ir nesugebėjo nutolti, o „Senukai“ priekyje buvo tik minimalia persvara, rezultatu 35:36.

Antroje rungtynių dalyje „Dentist Team“ įrodė, kad ilgosios pertraukos metu padarė reikiamas išvadas ir trečiasis kėlinukas prasidėjo labai galingu šeimininkų spurtu 12:0. „Senukai“ suskubo paprašyti pertraukėlės ir jiems pavyko stabilizuoti žaidimą, bet komandos deficitas jau buvo 10 taškų. Dabar abi komandos žaidė vėl lygiai, bet šeimininkai sugebėjo išlaikyti saugią distanciją ir artėjo pergalės link. „Senukai“ vis tik nenuleido rankų ir bandė žaisti greitai, metė nemažai tritaškių metimų, bet visas komandos pastangas nubraukdavo elementarios klaidos, kuomet būdavo prarandamas kamuolys ir varžovams suteikiama proga greitam puolimui. Paskutinėmis minutėmis skrirtumas buvo ištirpęs iki 7 taškų, bet „Dentist Team“ ekipa sužaidė pavyzdingai, puikiai atsilaikė svarbiausiais momentais ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:65.

Karolis Matukaitis („Dentist Team“):

„laimėjome jau antras rungtynes iš eilės ir norime grupėje užimti pirmą vietą, o kaip seksis matysime“.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 24 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Arvydas Kuncius – 18 tšk. (17 atk. kam.), Darius Jegorovas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Ignas Aksomaitis – 14 tšk.

Senukai: Tomas Juodviršis – 18 tšk. (15 atk. kam.), Vilmantas Paltanavičius – 15 tšk., Karolis Zaveckas – 11 tšk., Andrius Zapalskis – 10 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.)

„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:09 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)Puiki antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Coca Cola“ iškovojo pirmąją pergalę, nugalėdama „Senukų“ krepšininkus (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)