VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" vs TOPHOUSE & AMAFORA (66:75)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 16 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

" TOPHOUSE & AMAFORA" iškovojo antrąją pergalę iš eilės

2008 sausio 16 d., Trečiadienis, 21:26 val., peržiūros: 6081
Šį vakarą Vilkijos ŽŪM salėje buvo sužaistos dar vienerios "Aukso" lygos D pogrupyje "Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" salėje susitiko "Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" ir "Tophouse & Amafora" komandos. Po ambicingų varžybų pergalę išsivežė "Tophouse & Amafora" komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių taškų serija 0:6. Šeimininkai netrukus pataikė tris tritaškius iš eilės ir taip persvėrė rezultatą į savo pusę. Visą pirmą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką. Ir tik kėlinio gale svečiai įgijo minimalią persvarą. Kėlinio rezultatas buvo 20:21.

Antrasis kėlinys naujų vėjų neatnešė į žaidimą. Ir toliau abi komandos sparčiai užbaigdavo savo atakas reidais po krepšiais, arba pataisydami netaiklius komandos draugų metimus. Pataikę du tritaškius šeimininkai prieš trečiąjį kėlinį įgijo šešių taškų persvarą. Rezultatas buvo 40:34 (20:13).

Po pertraukos
"Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" komanda buvo nepanaši į tą komandą, kuri pradėjo rungtynes. Darydami daug klaidų, nesugebėdami apsiginti jau kėlinio pradžioje išvaistė turėtą persvarą. Visą ketvirtį tylėję šeimininkai pralaimėjo atkarpą 0:16 . Ir tik kėlinio gale pelnė keturis taškus. Per šį kėlinuką "Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" pelnė tik šešis taškus, o jų varžovai atsakė dvidešimt septyniais taškais. Prieš lemiamą ketvirtį "Tophouse & Amafora" turėjo solidžią 15 taškų persvarą. Rezultatas buvo 46:61 (6:27) .

Ketvirtas ketvirtis buvo
"Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" atsigavimas. Nors pradžioje svečiai ir laimėjo atkarpą 2:8 , tačiau įpusėjus kėliniui pradėjo geriau pataikyti. Bet laiko trūkumas ir nuovargis buvo viena iš priežasčių , dėl kurių šeimininkams nepavyko pasivyti varžovų. Galutinis varžybų rezultatas buvo 66:75.Tai antroji "Tophouse & Amafora" pergalė šiais metais.

Nugalėtojų žaidžiantysis treneris komandos pasirodymu buvo patenkintas, tik nusivylė ketvirto kėlinio pabaigoje pablogėjusiu žaidimu ir kad taip ilgai nepavyko atitrūkti nuo varžovų. Iš komandos žaidėjų išskyrė I.Juškį (17 taškų).

Teisėjų darbą šeimininkai įvertino 8 balais ,o svečiai 7 balais.
Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)Triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:07 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje pergalę šventė "ARV" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Tophouse & Amafora" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2008 kovo 18 d., antradienis, 21:54 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)Po įtemptos kovos "Idomus" komandos pergalė (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Idomus" nusileido "Top house & Amafora" (2007 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:14 val.)Dar viena Tophouse&Amafora pergalė (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 15:58 val.)"ARV" antrą kartą nugalėjo "Tophouse & Amaforą" (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 23:14 val.)Dar viena "ARV" pergalė antrame etape (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)