UNITED vs SPORTO MANIJA & OTO (78:82)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 11 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

Nieko nelemenčiose rungtynėse "Sporto manija & OTO" nugalėjo "United" ekipą

2013 kovo 12 d., Antradienis, 01:01 val., peržiūros: 1347

Pirmadienį, kovo 11 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių paskutinėse reguliaraus sezono rungtynės, kuriose susitiko "United" (šeimininkai) ir "Sporto manija & OTO" (svečiai). Rungtynių pradžioje "United" ekipa buvo atitrūkusi nuo svečių, tačiau "Sporto manija &OTO" komanda su kiekviena minute pradėjo mažinti skirtumą, o jau antrojo ketvirčio pabaigoje buvo įgija 19 taškų pranašumą. Antroje pusėje toliau svečiai išlaikė dviženklį pranašumą, bet paskutiniame kėlinyje "United" pradėjo vytis varžovus, tačiau pritrūko laiko ir pergalę šventė "Spoto manijos & OTO" ekipa, rezultatu – 82:78.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "United" ekipa. Greitomis atakomis jie įgijo 6 taškų pranašumą, o svečiams krepšys buvo lyg užrištas ( 2:8). Toliau ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir išliko tas pats 6 taškų pranašumas. Likus žaisti apie 5 minutes "United" puolimas sustojo, o "Sporto manijos & OTO" ekipa pradėjo rinkti lengvus taškus ir laimėjo atkarpą net 12:2, kur įgijo 4 taškų pranašumą. Besibaigiant kėlinukui taiklus V.Rudelevičiaus dvitaškis metimas sušvelino skirtumą perpus. Rezultatas – 19:17.

Antrąjį ketvirtį "Sporto manija & OTO" ekipa pradėjo "sausai" 8:0 ir pranšumas išaugo iki dviženklio ( 27:17). Toliau ekipos apsikeisdavo mini atkarpomis ir nė vienai ekipai nepavykdavo įrodyti savo pranašumo ( 33:24). Sužaidus apie 6 minutes dėka komandino žaidimo svečiai pradėjo dar labiau tolti nuo varžovų , kur sugebėjo laimėti atkarpą 10:0 ir komandas skyrė jau 19 taškų ( 43:24). Per likusias minutes tarp ekipų rezultatas nepakito. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 46:37.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "United" ekipa greitomis atakomis pradėjo mažinti skirtumą ir artėti prie varžovų ( 50:39)., tačiau svečių pavieniai dvitaškiai metimai leisdavo išlaikyti saugų pranašumą. Besibaigiant kėliniui šeimininkai buvo priartėję iki 10 taškų, tačiau P.Grigaičio ir E.Kalūgino greiti taškai atstatė 14 taškų pranašumą. Rezultatas – 60:46.

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos demonstravo greitą krepšinį ir apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai nepavykdavo įrodyti savo pranašumą ( 71:56), tačiau A.Gedminui atsirišo krepšys ir po tritaškių metimai skirtumas sumažėjo iki 6 taškų, bet svarbų tolimą metimą pataikė P.Grigaitis ir atstatė 9 taškų pranašumą. Likus žaisti apie tris minutes "Sporto manija & OTO" ekipa laimėjo atkarpą 4:0 ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 80:69). Po minutės pertraukėlės "United" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir greitomis atakomis ėmė vytis varžovus, tačiau "Sporto manija & OTO" ekipa sugebėjo išsaugoti 4 taškų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 82:78.

Po laimėtų rungtynių "Sporto manijos & OTO" ekipos treneris, M.Vaškūnas, kalbėjo:" Nei mums, nei jiems buvo nesvarbios rungtynės. Nieko nelemenčios turnyrinėje lentelėje. Susirinkom tokią gražią dieną, per šventę. Labai lengvai pasižaidėme, atsipalaidavę. Ačiū Dievui, kad be traumų. Šiandien mes daugiau per pirmus du kėlinius įmetėme, o paskui varžovai nespėjo prisivyti "

Po pralaimėtų rungtynių " United" ekipos žaidžiantysis treneris, M.Lebedys, teigė:" Viskas gerai. Smagu, kad reguliarų sezoną pabaigėme tokia pačia sudėtimi, kokia pradėjome."

"United": V.Rudelevičius ( 25 tšk., 8 rez.perd.), G.Jevstignejevas ( 19 tšk., 21 atk.kam., 8 rez.perd.), P.Grikštas ( 19 tšk.), A.Gedminas ( 15 tšk., 10 atk.kam.)

"Sporto manija & OTO": P.Grigaitis ( 27 tšk., 13 atk.kam.), E.Kalūginas ( 16 tšk.), V.Česnauskas ( 12 tšk.,), J.Pacevičius ( 10 tšk., 16 atk.kam.)

Įtemptose rungtynėse "United" po pratęsimo nugalėjo "Sporto Manija & Oto" ekipą (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 00:06 val.)"Sporto manija & OTO" nušlavė "Eigulinių" komandą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:05 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Sporto manija & Oto" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)"Sporto Manija & Oto" neturėjo vargo su BK "Centre" (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 17:45 val.)"Kauno SRC" ir antrą kartą įveikė "Sporto manijos & Oto" ekipą (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)Sporto Manija & Oto palaužė Topo Centrą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Sporto Manija & OTO" sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Bokšuva" įveikė "Sporto Maniją & OTO" ir laimėjo reguliarujį sezoną (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Bokštuva po atkaklios kovos palaužė Sporto manija & oto (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:47 val.)ARV Auto po dramatiškos kovos palaužė United ekipą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 16:55 val.)