Green Death vs Elektrėnai (75:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Green Death“ komandos pergalę

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1102

Sausio 4 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir „Elektrėnai“ (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo aikštelės šeimininkai ir jau pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas buvo pasiekęs net 18 taškų. Nors vėliau „Elektrėnai“ sugebėjo atsitiesti, bet komanda per likusius kėlinukus taip ir nepasivijo nutolusių varžovų. „Green Death“ išlaikė persvarą savo rankose ir laimėjo dvikovą rezultatu 75:66.

Rungtynių pradžia tiesiog nuostabiai susiklostė „Green Death“ ekipai, kurios puolimas veikė nesulaikomai, o komandos lyderiu iš karto tapęs P.Aleksonis vien pirmojo kėlinuko metu surinko 15 taškų. Tiesa, prie tokio sėkmingo šeimininkų žaidimo prisidėjo ir svečiai, kurie tikrai nepersistengė gynyboje ir ne kartą varžovams leido atakuoti visiškai laisviems. Jau pirmojo kėlinuko eigoje skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų (24:6), bet dabar komandų žaidimas tapo lygenis, o „Elektrėnai“ pagaliau išjudino savo puolimą. Dabar skirtumas jau mažėjo, kol vienu metu ekipas skyrė tik 6 taškeliai (36:30), bet prieš pat ilgają pertrauką „Green Death“ dar kartą nutolo 45:30.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas jau buvo kur kas lygesnis. „Green Death“ ekipą gelbėjo tik anksčiau susikrauta persvara, bet ir tai neatėmė iš varžovų noro kovoti iki galo. Gana permainingas žaidimas tęsėsi iki pat ketvirtojo kėlinuko, kol pagaliau „Elektrėnai“ sumažino savo atsilikimą vos iki 5 taškų (65:60). Atrodė, kad svečiams jau pavyko perlaužti rungtynių eigą, bet čia pat sekė šaltakraujiškas šeimininkų tritaškis, o netrukus skirtumas grįžo ir prie 10 taškų ribos. Dar kartą atsitiesti svečiams jau pritrūko ne tik jėgų, bet ir laiko. „Green Death“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 75:66.

Dalius Grušauskas („Green Death“):

„jau toks mūsų žaidimas, kai tik nutolstame iš karto atsipalaiduojame, patingime gynybje, tad leidom varžovams priartėti, tačiau svarbiausia pasiekėme pergalę“.

Green Death: Petras Aleksonis – 26 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Povilas Kliauza – 13 tšk.

Elektrėnai (S): Lukas Jurkevičius – 16 tšk., Rytis Kijanskas – 14 tšk., Eligijus Ašmena – 12 tšk.

Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:48 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „Laipsniai“ įveikė „Green Death“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)Varžovų lyderį neutralizavusi „Green Death“ komanda aštuntfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)Puikiai sužaistas pirmas ir ketvirtas kėlinukai leido „Green Death“ lengvai įveikti BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:21 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)