Brentex Trailer vs Komanda X (45:37)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 1276

Spalio 26 dieną, 18:45h, Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Komanda X“ ekipos. Didžiają kovos dalį, rungtynės buvo ypač apylygės. Abi komandos mynė viena kitai ant kulnų ir ryškaus lyderio buvo nematyti. Tačiau rungytnėms einant į galą, šeimininkai pagavo žaidimo ritmą, ir stipriai užbaigė šias rungtynes. Jie laimėjo rezultatu (45 -37)

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Sužaidus daugiau neoi pusę kėlinuko, rezultatas buvo vos (3-2) šeimininkų naudai. TIk antroje kėlinuko dalyje abi komandos pradėjo kiek geriau pulti. Visgi kėlinukas baigėsi lygiosiomis (9 – 9).

Antrasis rungtynių kėlinukas kiek geriau prasidėjo svečių ekipai. Kiek geriau startavę jie išsiveržė į priekį (10-16). Tačiau po to jų puolimas tarsi užsirišo. Per visą likusią kėlinuko dalį, svečiai sugebėjo įmesti vos 2 taškus. Tai ne tik leido šeimininkams juos prisivyti, tačiau ir aplenkti. Taigi ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (20 – 18).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje žaidimas pasidarė kiek rezultatyvesnis. Komandos pradėjo pelnyti daugiau taškų. Sunku pasakyti ar tai lėmė pagerėjęs puolimas ar nuovargis gynyboje. Tačiau kaip bebūtų, šį rezultatyviausią šio mačo kėlinuką laimėjo šeimininkai ir padidino savo pranašumą iki 5 taškų (37 – 32).

Paskutinis rungtynių kėlinukas vėl sugrąžino viską į senas vėžes. Abejų komandų puolimas vėl užstrigo. Nors 5 taškų skirtumas ir atrodė nedidukas, tačiau jis buvo saugiai išsaugotas. Šį kėlinuką „Brentex Trailer“ ekipai laimėjus (8-5), jie šventė pergalę rezultatu (45 – 37).

Brentex Trailer: Darius Grigaitis – 10 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Vaitkevičius – 10 tšk., Valius Fominas – 9 tšk. (7 išpr. praž.)

Komanda X: Tomas Kursevičius – 9 tšk., Lukas Klangauskas – 8 tšk., Ernestas Kalinskas – 7 tšk.

„Brentex Trailer“ komandos treneris Paulius Užkurnys:

„Labai sunkios varžybos. Visiškai nesumetėm savo metimų. Atrodo namų salė, viskas turėtų eitis, tačiau kažkaip sunkiai tikrai. Rytoj turim dar vienas varžybas ir tikiuosi, jog tai nepasikartos.“

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tomuxkur2015 spalio 27 d., 05:17 val.
Kažkaip pystelėjau 2 gerus ir akivaizdžius stogus, bet nei vieno nematė. Per graži ten mergikė sėdi.
„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)