Lituanica vs Kauno technikos kolegija (52:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją

2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 22:07 val., peržiūros: 1269

Ketvirtadienį, lapkričio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų „Lituanicos“ ir svečių „Kauno technikos kolegijos“ ekipų. Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau ėmė ryškėti svečių ekipos pranašumas. Antrą kėlinuką galingai pradėjusi „Kauno technikos kolegija“ atsiplėšė nuo varžovų, tačiau šiems dar buvo pavykę kiek pasivyti priešininkus. Vis tik, po ilgosios pertraukos triuškinti varžovų gynybą pradėję svečiai galutinai atitolo nuo priešininkų ir likęs laikas buvo tik formalumas, kurį puikiai sutvarkę svečiai įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės. 52:73 (11:19, 10:14, 6:23, 25:17).

Susitikimo pradžioje dominavęs svečių ekipos lyderis K.Jankaitis iškart išvedė „Kauno technikos kolegiją“ į priekį, tačiau čia pat penkiais taškais iš eilės atsakė D.Kvitka ir sumažino savo komandos deficitą iki minimumo. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, pirmojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečių ekipos krepšininkai pelnė septynis taškus iš eilės ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. 11:19.

Antrą kėlinį itin sėkmingą puolimą tęsė „Kauno technikos kolegija“, kuri pelnė dar penkis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų jau iki trylikos taškų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė svečių ekipos spurtas 0:9, kurio dėka jų persvara šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios dar susigriebti spėję „Lituanicos“ žaidėjai sugebėjo pelnyti aštuonis taškus be varžovų atsako ir sumažinti deficitą iki dvylikos taškų. 21:33.

Po ilgosios pertraukos prabilęs svečių ekipos snaiperis V.Alonderis pataikė net keturis tolimus metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 25-ių taškų. Į tai aikštės šeimininkų žaidėjas R.Kabašinskas atsakė taip pat taikliu tolimu metimu, tačiau šiuos taškus čia pat nustelbė K.Jankaitis, kurio sėkmingo žaidimo dėka svečių pranašumas išaugo net iki 31-ieno taško. Pačioje kėlinuko pabaigoje, taikliais baudų metimais I.Flenderis dar šiek tiek sušvelnino atsilikimą. 27:56.

Ketvirtame kėlinuke kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai. Jau pačioje ketvirčio pradžioje jie ėmė po truputį švelninti deficitą, tačiau „Kauno technikos kolegijos“ gretose didžiąją dalį taškų rinkęs K.Jankaitis neleido priešininkams pernelyg įsijausti. Kiek vėliau du tolimus metimus iš eilės pataikę „Lituanicos“ žaidėjai sumažino deficitą iki dvidešimties taškų, tačiau ties čia šeimininkų rezultatyvus žaidimas ir baigėsi, ko pasekoje gana lengvą pergalę pasiekė „Kauno technikos kolegija“. 52:73.

„Lituanica“: Donatas Maciulevičius – 11 tšk., Ignas Flenderis – 8 tšk., Dmitrij Kvitka – 7 tšk.

„Kauno technikos kolegija“: Klaidas Jankaitis – 35 tšk. (12 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Alonderis – 21 tšk., Lukas Patašius – 7 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)