ASU vs MRU VSF (79:103)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

MRU VSF laimėjo pirmąsias rungtynes 2 etape.

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 21:45 val., peržiūros: 809

Lapkričio 26 dieną „ALT reklama“ C lygos mažojoje taurėje susitiko šeimininkų statusą turėjusi „ASU“ prieš oponentus „MRU VSF“. Tai buvo pirmosios abiejų komandų rungtynės antrajame etape. Tai, kad dabar svarbi kiekviena pergalė žinojo abi ekipos.

Rungtynių pradžioje taškų kraitį pirmieji atidarė šeimininkai nuo baudų linijos, tačiau svečiai suskubo atsakyti rezultatyviais išpuoliais atgal. Šeimininkų ekipoje puolime taškus rinko Vaidotas Levanauskas, kuris per šį kėlinuką pelnė 10 taškų ir leido nors kiek ekipai kovoti šioje kovoje. Vis dėlto svečiai atrodė kur kas geriau turėdami savo pusėje irgi ryškų lyderį E.Vaina, kuris per šį kėlinuką įmetė 15 taškų ir po pirmojo kėlinio leido pirmauti savo ekipai rezultatu (17:26).

Antrajame kėlinuke dominavo vėl atakuojantis krepšinis, nei viena ekipa nesistengė daug pastangų įdėti gynyboje. Bėgant laikui svečių ekipos pranašumas vis ryškėjo. Asu krepšininkai kėlinio pabaigoje sugebėjo padaryti menka spurtą (5:0) ir sušvelninti atsilikimą. Po 20 minučių žaidimo MRU pirmavo (36:51).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkai klysdavo lygiose vietose, o be to MRU krepšininkų priekinės linijos pranašumas, leido laimėti atšokusius kamuolius. Sužaidus 3 kėlinius rungtynių baigtis jau buvo gana aiški, nes ASU krepšininkai nerodė didelių vilčių grįžti į rungtynes. Po 3 kėlinukų (55:76).

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, abi komandos žaidė lengva krepšinį pelnydamos lengvus taškus. Nors ir skirtumas buvo didelis ASU krepšininkai kovojo iki galo ir net kėlinuko pabaigoje perėmė kelis kamuolius ir padarė menka spurta sumažindami pralaimėjimo skirtumą tarp ekipų. (79:103).

Po rungtynių MRU žaidėjas T.Bogušis paklaustas, kur šiandien jie buvo pranašesni atsakė?
Šiandien susirinkome gausiai į varžybas ypač po paskutiniųjų, kuomet nesusirinkome ir teko susimokėti baudą, kuri iš tikro mums buvo labai skaudi, todėl šiandien tikrai norėjome laimėti pavyko pabėgti į greitą puolimą ir užpulti. Iš savo ekipos šiandien ir tiek visada išskirčiau E.Vaina kuris yra ekipos lyderis ir puikiai sužaidė.

ASU ekipos trenerė buvo nusivylusi ekipos pralaimėjimu ir pripažino, jog varžovai šiandien buvo stipresni, todėl teko pripažinti pralaimėjimą.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Evaldas Vaitkus – 17 tšk., Gytis Šiušė – 10 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Šreiberis – 10 tšk.

MRU VSF: Edvinas Vaina – 36 tšk. (9 išpr. praž.), Karolis Bojarūnas – 24 tšk., Orestas Margelis – 13 tšk. (12 atk. kam.), Rolandas Krasauskas – 10 tšk. (16 atk. kam.)

„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)MRU VSF krepšininkai tik rungtynių pabaigoje palaužė varžovus. (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:58 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris (2016 vasario 02 d., antradienis, 05:11 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)Nerezultatyviose rungtynėse nugalėjo ASU (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 00:54 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)