BC „Partizanas“ vs FORTO AMICUS – Diktum (54:77)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 04 d., Antradienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Forto Amicus – Diktum“ įrodė savo pranašumą

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 00:26 val., peržiūros: 1116

Vasario 5 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko BC "Partizanas" ir svečiai „Forto Amicus – Diktum“. Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, pramestas metimas buvo retas atvejis, po pirmojo kėlinio paskutinėmis atakomis susikrautas pranašumas leido pirmauti "Partizanų" ekipai rezultatu 26:21. Antrajame kėlinyje tik svečiai išlaikė tempą, šeimininkų metimai skriejo pro šalį, o tai įtakojo kad jie greitai apleido pirmaujančių vaidmenį ir teko tenkintis didėjančiu deficitu. Po antrojo kėlinio pirmavo „Forto Amicus – Diktum“. (34:39). Trečiajame kėlinyje "Partizanas" visiškai palužo, pelnė tik 5 taškus ir panaikino intrigą. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas buvo 39:61. Ketvirtajame kėlinyje liko atlikti tik formalumus ir nuadėjus galutiniam švilpukui rezultatas 54:77 skelbė lengvą svečių pergalę.

Rungtynes geriau pradėjo "Partizanas" į jų dvi rezultatyvias atakas oponentai atsakydavo tik viena, todėl rezultatas įpusėjus kėliniui buvo 17:7. "Forto Amicus- Diktum" žaidėjo R.Miskevičiaus pelnyti 6 taškai padėjo priartėti ir lygiai sužaista rungtynių pabaiga lėmė kad po pirmojo kėlinio rezultatu 26:21 pirmavo "Partizanas".

Antrajame ketvirtyje vaizdas pasikeitė, šeimininkams sunkiai sekėsi užpulti, per šį kėlinį pavyko pelnyti tik 8 taškus. Nors svečiai nieko įspūdingo puolime nerodė, tačiau dėka geros gynybos rezultatas pakrypo į jų naudą. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 34:39.

Trečiajame kėlinyje visiškai įsigaliojo svečių dominavimas, nežinia ar dėl puikios gynybos ar kitų priežasčių BC "Partizanas" niekaip negalėjo užpulti ir per šias 10 minučių pelnė tik 5 taškus. Svečiai sužaidę rezultatyviausią kėlinį jau buvo labai arti pergalės. Besibaigiant kėliniui šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau visi skriejo pro šalį. Dviejų žaidėjų vedina "Forto Amicus- Diktum" prieš lemiamą kėlinį pirmavo rezultatu 39:61.

Ketvirtajame kėlinyje BC "Partizanas" nesiėmė jokių drastiškų priemonių kad sumažinti rezultatą, todėl skirtumas išliko, o laikas tiksėjo. Įpusėjus kėliniui visi susitaikė kad intrigos šiame mače nebus ir ramiai baigė rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 54:77.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Čižas sakė: Gana prastai sužaidėme pirmas 10 minučių, praleidome daug taškų. Vėliau pradėjome ginti zona ir tas davė akivaizdžius rezultatus. Oponentams nekrito tritaškiai, tas ir lėmė kad šiandien gana lengvai laimėjome.

BC „Partizanas“: Edvinas Zaurys – 12 tšk., Donatas Andrulis – 12 tšk., Artūras Sukovas – 9 tšk.

FORTO AMICUS – Diktum: Mantas Ručinskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Biesagirskas – 14 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 12 tšk., Robertas Mickevičius – 12 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 11 tšk.

„Forto Amicus ‒ Diktum“ nušlavė „Partizaną“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:13 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“įrodė savo pranašumą prieš „Krepšininkas.net“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 20:26 val.)„Forto Amicus ‒ Diktum“ nepasigailėjo Birštono „Olimpo“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:31 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:34 val.)SK „Mattas“ svečiuose palaužė „Forto Amicus ‒ Diktum“ pasipriešinimą (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:04 val.)Sunkus ketvirtasis kėlinys nesutrukdė „Forto Amicus ‒ Diktum“ pasiekti revanšą (2014 kovo 25 d., antradienis, 21:03 val.)„Darbiečiai“ nepaliko vilčių „Forto Amicus ‒ Diktum“ komandai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:48 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Dumblo“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:38 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ per paskutinį kėlinį sutriuškino „Judam“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:47 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „Forto Amicus ‒ Diktum“ užtikrintai įveikė „Krepsininkas.net“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)