Pauliukai vs BK Centre (89:53)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 29 d., Antradienis, 19:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

Efektingose rungtynėse pergalę šventė „Pauliukai“

2013 spalio 29 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 1167

Spalio 29 dieną B lygos rungtynėse susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Pauliukai ir jų oponentai BK "Centre". Iš šių rungtynių tikėtos intrigos nebuvo, jau po pirmojo kėlinio išryškėjo šeimininkų persvarą, kuri su kiekvienu ketvirčiu vis augo. Nesulaikomai žaidęs A.Geiša vedė savo komandą į priekį, jau po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų buvo 9 taškai (22:13). Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė šešiese susirinkę BK "Centre: žaidėjai neatsilaikė prieš intensyvų oponentų žaidimą. (47:27). Antrojoje rungtynių dalyje svečių lyderis J.Furmanavičius bandė švelninti rezultatą, tačiau jo vieno pastangų buvo maža ir deficitas tik išaugo. Galutinis rungtynių rezultatas 89:53 skelbė lengvą "Pauliukų" pergalę.

Pirmąjį kėlinį BK "Centre" vedlys buvo J.Furmanavičius, kuris pelnė visus šio kėlinio savo komandos taškus. Akivaizdu kad jo vieno pastangų neužteko kad būtų galima kovoti kaip lygus su lygiais prieš "Pauliukų" visą komandą. Jau po 5 minučių išryškėjo šeimininkų persvara (13:7). Labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidę šeimininkai tiesiog dominavo abiejuose aikštės pusėse, džiugindami žiūrovus dėjimais. Kėlinio pabaigoje įmestas šeimininkų tritaškis padidino persvarą iki rekordinės. Po pirmojo kėlinio rezultatu 22:13 pirmavo "Pauliukai"

Antrajame kėlinyje šeimininkai nesiruošė sustoti ir nuo pirmos minutės sužaidė rezultatyvią atkarpą 13:2 taip visiškai panaikindami intrigą. Šešiese susirinkę svečiai niekaip negalėjo atsilaikyti prieš "Pauliukų" pilną sudėtį, kurie žaidė greitą, jėga paremtą krepšinį. Kėlinio pabaigoje pelnyti keturi taškai be atsako kiek sušvelnino BK "Centre" deficitą, tačiau susikrautas pranašumas šeimininkams leido ramiai jaustis prieš antrąją rungtynių dalį. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo (47:27)

Kaip ir ankstesnįjį taip ir trečiajį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtuodami, šį kartą jie sužaidė atkarpą 14:6. Kėlinio pradžioje įvyko nedažnai pasitaikantis įvykis, šeimininkų komandos žaidėjas A.Geiša per 1,20min sugebėjo pelnyti net 10 tašk., prie to prisidėjo ir komandos draugai, kurie periimdavo kamuolį varžovams net nespėjus išsimesti jo iš užribio. Kai skirtumas tarp komandų tapo nepadorus beveik visi BK "Centre" žaidėjai nuleido rankas, tik J.Furmanavičius retkarčiais pasižymėdavo taikliais metimais ir efektingais dėjimais. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 68:38.

Ketvirtajame kėlinyje liko atlikti tik formalumus, todėl komandos kiek atsipalaidavo, šeimininkų treneris suteikė žaidimo laiko mažiau žaidžiantiems žaidėjams, tačiau tendencija išliko, skirtumas tarp komandų vis augo. Visų rungtynių metu retai atakavę nuo tritaškio linijos šeimininkai paskutiniame kėlinyje dažnai naudojosi šia galimybę ir taiklūs metimai jiems leido rinkti lengvus taškus. Svečių komandoje galima sakyti žaidė tik du žaidėjai, tai J.Furmanavičius ir A.Kazlov, kurie pelnė visus kėlinio taškus. Galutinis rungtynių rezultatas 89:53.

Po rungtynių "Pauliukų" treneris M.Gelžinis sakė: Tai buvo pirmos rungtynės namuose, čia mes treniruojamės, todėl taiklumas šiandien buvo gana geras. Taip pat manau kad varžovai šiandien mūsų neįvertino,nes nežinojo mūsų, bet mes surinkome tikrai pajėgę komandą. Oponentų komandą tikrai pajėgi ir rezultatas neatspindi jų galimybių. Šiame sezone tikimės "apsišaudyti" B lygoje ir vis siekti geresnių rezultatų.

BK "Centre" trenerė V.Beržinskienė sakė: Susirinkome tik šešiese, kas lėmė mažą rotaciją ir nuovargį rungtynių pabaigoje. Pagrindiniai dalykai dėl ko pralošėme tai prasta kova dėl atšokusių kamuolių, bei gynybą prieš varžovų lyderius.

Pauliukai: Arvydas Geiša – 29 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Arminas Čapkauskas – 22 tšk. (16 atk. kam.), Mindaugas Gelžinis – 16 tšk.

BK Centre: Justas Furmanavičius – 33 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Anton Kozlov – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Ivan Holomitskyj – 3 tšk.

Nestipriausios sudėties „Sporto Fėja“ nusileido „Pauliukams“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:02 val.)„Šilainiai“ permainingos kovos pabaigoje palaužė „Pauliukus“ (2013 spalio 13 d., sekmadienis, 16:02 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)Pergalę po pratęsimo šventė „Sabonio KC – Vytautas“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)„DNC & SPORT FAIRY“ nesunkiai palaužė „Pauliukai“ ekipą. (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Šilainiai“ antrą kartą dramatiškoje kovoje palaužė „Pauliukus“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:19 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Pauliukai“ susitvarkė su „Kauno SRC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:04 val.)