UNITED vs EIGULINIAI (113:78)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"United" neturėjo vargo su "Eiguliniais"

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:12 val., peržiūros: 1832

Sekmadienį, sausio 3 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "United" ir svečių "Eigulinių" ekipų. Svečiai priešinosi tik pora pirmojo kėlinuko minučių, vėliau šeimininkų krepšininkai ėmė tolti , ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką jie jau turėjo devyniolikos taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje favoritais ir toliau išliko "United", ko pasekoje buvo pasiekta nesunki pergalė rezultatu 113:78 (25:18, 31:19, 27:20, 30:21).

Rungtynių pradžioje svečiai išsiveržė į priekį 2:6, tačiau netrukus šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir persvėrę rezultatą įgijo šešių taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė dar vienas "United" spurtas 11:0, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki penkiolikos taškų. Pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje "Eigulinių" krepšininkai sugebėjo atsakyti spurtu 0:8 ir taip sumažinti savo deficitą iki septynių taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, tačiau šiek tiek geriau pasisekė svečiams, ko pasekoje jie sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Ilgai netrukus šeimininkų žaidėjai surengė dar vieną spurtą 9:0 ir padidino savo pranašumą iki keturiolikos taškų. Vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir komandos keitėsi trumpomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki devyniolikos taškų. 56:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir jau pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sužaidė kelias sėkmingas atkarpas, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki 26 taškų. Svečių krepšininkai neliko pėsti ir netrukus pelnė septynis taškus iš eilės, taip sumažindami deficitą iki devyniolikos taškų. Toliau abi komandos žaidė šiek tiek vangokai, tačiau vėliau šeimininkai vėl pelnė kelis taškus be varžovų atsako, ko pasekoje prieš lemiamą kėlinuką komandas skyrė 26 taškai. Paskutinė rungtynių dalis buvo jau tik formalumas, tačiau nei viena, nei kita komanda nusileisti ar atsipalaiduoti nesiruošė. Pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau ketvirtojo kėlinuko viduryje pataikė tris tolimus metimus iš eilės, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki 33 taškų. Į tai "Eiguliniai" atsakė keturiais taškais iš eilės, tačiau šeimininkai nesnaudė ir netrukus pelnė septynis taškus iš eilės, ko pasekoje buvo pasiekta nesunki pergalė rezultatu 113:78.

"United" : D.Razulis 28 (6 rez.perd.), A.Gedminas 26, G.Jevstignejevas 15 (16 atk.kam.), P.Grikštas 11, M.Lebedys 10 taškų.

"Eiguliniai" : D.Plerpa 21, M.Sliesoraitis 18 (6 rz.perd.), L.Martinaitis 17, R.Maleckis 12 taškų.

"United" neturėjo vargo su BK "Centre" (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 16:48 val.)"Sporto Manija & OTO" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Eiguliniais" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" neprilygo "Eiguliniams" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:45 val.)"United" ir antrą kartą sutriuškino "Topo Centrą" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:56 val.)Donato Gudeliausko vedamas "United" ketvirtame kėlinyje palaužė "Eiguliniai" komandą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 14:52 val.)"United" be didesnių sunkumų įveikė "Šilainius" (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:36 val.)"Topo Centras" nesunkiai įveikė "Eigulinių" ekipą (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:14 val.)"Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" vargo su "Eigulinių" penketuku pusantro kėlinio (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)"Sporto manija & OTO" nušlavė "Eigulinių" komandą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:05 val.)Emocingose rungtynėse "Eiguliniai" įveikė "ARV-auto" ekipą (2013 sausio 08 d., antradienis, 01:01 val.)