ACHEMA & TELEMAX vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (83:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture"

2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 3603

Kovo 4 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Achema & Telemax" priemė svečius "Dentist Team & World Couture". "Achema & Telemax" iki šių rungtynių buvo iškovojusi šešias pergales ir du kartus buvo pralaimėję. "Dentist Team & World Couture" buvo pralaimėjusi devynis kartus ir kovojo dėl pirmos pergalės antrame ture. Į rungtynes komandos atvyko po penkis abiejų komandų žaidėjus. Rungtynių pradžioje persvarą įgijo "Achema & Telemax" ir išsaugojo ją iki pirmo kėlinio pabaigos (27:16). Antras kėlinys vyko lygiai, o baigiantis pirmai rungtynių pusei šeimininkai padidino persvarą iki 14 taškų (48:34). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 16 taškų (68:52). Ketvirto kėlinio antroje pusėje svečiai buvo sumažinę šeimininkų persvarą iki šešių taškų, bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė "Achema & Telemax" ir iškovojo pergalę rezultatu 83:74. Tai buvo septinta "Achemos & Telemax" pergalė, o "Dentist Team & World Couture" pralaimėjo dešimtą kartą.

Rungtynių pradžioje du taškus su varžovo pražanga pelnė M.Čeponis (3:0). Pirmas dvi rungtynių minutes "Dentist Team & World Couture" taškų nepelnė. Trečią minutę D.Jegorovas pelnė du taškus (3:2). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (7:6). Penktą minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurio metu pelnė devynis taškus be atsako (16:6). Septintą minutę K.Matukaitis sumažino šeimininkų persvarą iki aštuonių taškų (16:8). Devintą minutę "Dentist Team & World Couture" buvo priartėję prie varžovų iki šešių taškų (22:16), bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Achema & Telemax" (27:16).

Antras ketvirtis prasidėjo taikliu M. Čeponio metimu (29:16). Trečią minutę svečiams pavyko priartėti prie varžovų iki 10 taškų (29:19). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų (33:23). Šeštą minutę tritaškį pataikė S.Banaitis (36:23), o svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos jie pelnė penkis taškus be atsako (36:28). Visgi aštuntą minutę "Achema & Telemax" buvo atstačiusi 12 taškų persvarą (40:28). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Achema & Telemax" išsaugojo 14 taškų persvarą (48:34).

Trečio kėlinio pradžioje "Dentist Team & World Couture" sunkiai rinko taškus, o taiklus A. Nausėdos tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 17 taškų (51:34). Trečią minutę šeimininkų persvara aptirpo iki 13 taškų (51:38). Vėliau persvarą pamažu didino šeimininkai. Septintą minutę S.Banaitis pataikė dvitaškį, po kurio komandas skyrė 23 taškai (65:42). "Dentist Team & World Couture" nepasidavė ir surengė spurtą rezultatu 0:10 (65:52). Per paskutinę kėlinio minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 16 taškų (68:52).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 18 taškų (78:60). Šeštą minutę svečiai pelnė keturis taškus be atsako ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti šeimininkus (78:64). Po jos skirtumas toliau mažėjo. Likus minutei su puse komandas skyrė tik šeši taškai, o "Achema & Telemax" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos du taškus pelnė M.Čeponis (80:72). Rungtynių pabaigoje "Dentist Team & World Couture" neatkūrė intrigos ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 83:74.

Po rungtynių "Achemos & Telemax" treneris sakė: "Atvykome į rungtynes tik penkiese ir tai visi mažiukai. Nors varžovai mūsų grupės autsaideriai, bet gan aukštoki. Varžovai gan atsipalaidavę žaidė, mes taip pat. Išsiveržėme į priekį, pataikėme keletą metimų iš toli, greitų atakų padarėme. Vėliau beliko tik išlaikyti tą persvarą, bet kaip matėme, atsipalaidavome ir varžovai mus prisivijo. Dabar patekome į atkrintamąsias. Greičiausiai, būsime pirmi grupėje. Tikimės, kad atkrintamosiose susirinks visa komanda, komandoje yra ir aukštų žmonių. Tikimės nukeliauti bent iki pusfinalių. Šeip šiandien susirinkome, pasilakstėme, o mes laimėjome nes įmetėme daugiau taškų." Paklaustas, ar tikėjosi lengvesnės kovos, treneris atsakė: "Nesitikėjome gal tokios kovos. Įgijome persvarą, o vėliau atsipalaidavome, nepataikėme, varžovai užpuolė ir prisivijo. Svarbu, kad laimėjome."

"Dentist Team & World Couture": "Labai nusivylę esame ne tik šitomis rungtynėmis, bet apskritai. Čia visur žaidžia vien teisėjų draugai. Nesvarbu ar mes stengiamės, ar nesistengiame, mums nėra šancų laimėti. Kitais metais tikrai nežaisime šioje lygoje. Kategoriškai. Šešis metus atžaidėme ir jau užtenka. Šiandien varžovas tikrai nebuvo už mus stipresnis, bet teisėjai jiems leido daugiau stumdytis nei mums."

"Achema & Telemax": Marius Čeponis 27, Mantas Šateika 25 (35 naud. b., 13 atk. kam.), Saulius Banaitis 16

"Dentist Team & World Couture": Karolis Matukaitis 33, Donatas Stašaitis 16 (11 atk. kam.), Darius Jegorovas 12

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

lyncaz2012 kovo 05 d., 14:59 val.

KKL komentavimo skiltis virsta tikru universitetu, čia gali išmokti visas krepšinio taisykles: tiek rašytas, tiek nerašytas, taip pat auditorijos gramatikos žinių bagažas atrodo kaip vienas labai storas vadovėlis...

Anonimas2012 kovo 05 d., 13:04 val.

Po sesiu metu iseisime i pencija. kategoriskai.

Anonimas2012 kovo 05 d., 12:54 val.

Dentist jau pasidare etatiniai verksniai visi tik juos skriaudzia, o laimeti niekaip negali, ir aisku kad del to kalciausis teisejai. Ar galite nors viena karta prisipazinti kad esate silpnesni o ne kad kaltinti teisejus?

"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"No Magic Europe" patiesė "Dantist Team & World Couture" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"Sweco Hidroprojektas" neturėjo vargo su "Dentist team&world couture" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Achema & Telemax" neturėjo daug vargo su "Argenstos & AKS" penketuku (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 06:37 val.)"Achema & Telemax" neturėjo daug vargo su "Hidraulinėm Sistemom & Kompiutera - PLŽMMC" (2012 vasario 28 d., antradienis, 23:24 val.)