BK Centre ‒ 2 vs Ragai (58:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą

2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 15:20 val., peržiūros: 1258

Vasario 13 dieną „Kauno kolegijos“ mažojoje salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre ‒ 2“ priemė svečius „Ragus". „BK Centre ‒ 2“ buvo iškovoję keturias pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „Ragų“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau „BK Centre ‒ 2“ puolimas strigo, o tuo pasinaudoję „Ragai“ pelnė šešis taškus be atsako (2:8). Netrukus „BK Centre ‒ 2“ prisivijo varžovus ir vėliau žaidė apylygiai. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė du taškai (10:12), o minutės pertraukėlės paprašė „Ragai“. Per likusį laiką svečiai gynėsi be klaidų, o keturi pelnyti taškai padidino „Ragų“ persvarą iki keturių taškų (10:14).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „BK Centre ‒ 2“ (12:14). Į tai „Ragai“ atsakė dviem taikliais metimais (12:18). Trečią minutę spurtą pradėjo „BK Centre ‒ 2“, kurie pelnė šešis taškus be atsako. Ketvirtą minutę rezultatas tapo lygus (18:18). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė trys taškai (23:20), o minutės pertraukėlės paprašė „Ragai“. Po jos dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:2 laimėjo „Ragai“. Aštuntą minutę „BK Centre ‒ 2“ įgijo penkių taškų persvarą (27:22). Svečiai vijosi varžovus ir paskutinę kėlinio minutę rezultatas tapo lygus (27:27). Baigiantis kėliniui komandos apsikeitė taikliais metimais (29:30).

Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos apsikeitė taikliais metimais (31:32). Vėliau „Ragai“ pelnė penkis taškus be atsako (31:37). „BK Centre ‒ 2“ pamažu vijosi varžovus. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (35:37). Aštuntą minutę „Ragų“ pranašumas padidėjo iki devynių taškų (35:44), „Ragai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos geriau rungtyniavo „BK Centre ‒ 2“. Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (42:44), bet baigiantis kėliniui „Ragai“ padidino persvarą iki keturių taškų (42:46).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus penktai minutei „Ragai“ turėjo vieno taško persvarą (51:50) ir paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (54:54). Paskutinę kėlinio minutę „BK Centre ‒ 2“ turėjo vieno taško persvarą, bet A.Alionis į priekį išvedė „Ragus“. Likus penkioms sekundėms iki rungtynių pabaigos „BK Centre ‒ 2“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „BK Centre ‒ 2“ ataka buvo nesėkminga, šeimininkai po netikslaus perdavimo nebespėjo kamuolį išmesti į krepšį ir pergalę iškovojo „Ragai“.

“Ragai“ iškovojo šeštą pergalę, o „BK Centre ‒ 2“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Ragų“ treneris A.Alionis: „Labai pavargome, vos pastovime ant kojų. Labai stiprūs varžovai. Praeitose rungtynėse silpniau žaidė, džiaugiamės, kad pavyko iškovoti pergalę.“

„BK Centre ‒ 2“ komandos žaidėjas A.Čiras: „Paskutinę ataką ne taip surengėme kaip turėjome, neatkovojome daug kamuolių, ypač gynyboje. Gynyboje dar reikėjo labiau padirbėti.“ Paklaustas, ar visų rungtynių metu spausdami varžovus bandė juos nuvarginti, žaidėjas atsakė: „Stengėmės nuvarginti, penki žaidėjai tik buvo. Norėjome ir kad jie pražangų daugiau susirinktų.“ Paklaustas, ar nebandė trijų varžovų turėjusių keturias pražangas priversti prasižengti penktą kartą, žaidėjas atsakė: „Reikėjo pulti agresyviau, o mes stovėjome ramiai ir dar nepataikėme.“

BK Centre ‒ 2: Dima Gostev – 18 tšk. (12 atk. kam.), Kiril Abramtsov – 12 tšk., Edgaras Beržinskas – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Ragai (S): Viktoras Žukauskas – 19 tšk., Mindaugas Kazikaitis – 17 tšk., Donatas Želvys – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 10 išpr. praž.)

Rungtynių pradžioje pabėgę į priekį „BOOM“ įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:00 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)Puikiai sužaistas pirmas ir ketvirtas kėlinukai leido „Green Death“ lengvai įveikti BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:21 val.)