Banga vs LSU Atletas – 2 (87:56)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ nesulaukė pasipriešinimo iš „LSU Atleto-2“ pusės

2014 kovo 28 d., Penktadienis, 00:35 val., peržiūros: 1057

Ketvirtadienį, kovo 27 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos, Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Bangos" ir svečių "LSU Atleto-2" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios žymiai geriau puolime žaidę šeimininkai atitrūko nuo varžovų ir parodė, kas yra šio susitikimo favoritas. Antrojo kėlinuko eigoje svečių ekipos krepšininkai šiek tiek išsibudino ir taip pat pradėjo rinkti taškus, tačiau tai geriau ir toliau sekėsi daryti "Bangai", ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką šie turėjo 23-ijų taškų persvarą. Po pertraukos žaidimas tarp komandų išsilygino ir jos abi kėlinuką sužaidė taikiai, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje viskas ir vėl stojo į buvusias vėžias ir kėlinį laimėję aikštės šeimininkai džiaugėsi pergale. 87:56 (23:8, 25:17, 17:17, 22:14).

Pačioje susitikimo pradžioje abi komandos žaidė vangokai. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė šeimininkai pelnydami penkis taškus iš eilės. Į tai svečių krepšininkai atsakė taikliu dvitaškiu bei dviem netaikliais baudos metimais, po kurių sekė dar penki iš eilės "Bangos" taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas 9:0, padidinęs jų pranašumą iki penkiolikos taškų. 23:8.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos dar kartą apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų dar šiek tiek padidėjo, tačiau vėliau "LSU Atletas-2" surinko kelis taškus iš eilės ir sumažino savo deficitą iki trylikos taškų. "Banga" visiškai nepasimetė ir į tai atsakė spurtu 9:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 22-iejų taškų. Per likusį laiką svečiai dar buvo šiek tiek sušvelninę atsilikimą, bet geriau sužaidę kėlinuko pabaigą šeimininkai susigrąžino solidžią persvarą. 48:25.

Po ilgosios pertraukos abi komandos iškart apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių ir vėl rezultatyviau rungtyniavo aikštės šeimininkai. Kiek vėliau svečių krepšininkai įrodė, jog dar nesiruošia sudėti ginklų ir daugiausiai M.Sadausko pastangomis sumažino savo deficitą. Vis tik, einant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą "Bangos" krepšininkai dar pelnė penkis tašus iš eilės ir vėl įgijo triuškinantį pranašumą, bet sėkmingiau kėlinuką užbaigę "LSU Atleto-2" žaidėjai nežymiai pasigerino savo situaciją prieš lemiamą ketvirtį. 65:42.

Paskutinėje rungtynių dalyje "LSU Atletas-2" staigmenų nepateikė. Nors pačioje kėlinuko pradžioje keturis taškus iš eilės surinkę svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki devyniolikos taškų, tačiau į tai netrukus buvo atsakyta spurtu 10:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 29-ių taškų. Visas likęs laikas tebuvo formalumas, tačiau svečiai ir toliau nepasidavė, bet puikus varžovų puolimas neleido jiems išlaikyti sumažinto deficito. 87:56.

"Banga": Aurimas Karbauskas – 25 tšk., Gitanas Bačiulis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Lubys – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Danisevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

"LSU Atletas – 2": Mantas Sadauskas – 15 tšk., Modestas Žaunieriūnas – 10 tšk., Laurynas Aksionovas – 7 tšk.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: "Šiandien mūsų žaidimas, bendrai paėmus, buvo geresnis negu vakar, buvome labiau užsivedę, o iš tikrųjų tai norėjome žaisti. Vakar kažkaip nesigavo tas žaidimas, niekas per daug nesiplėšė, o šiandien, matyt, vyrai kitaip nusiteikę atėjo, o tas ir yra svarbiausia".

„Banga“ paskutiniame ketvirtyje nugvelbė pergalę iš „LSU ‒ Atleto 2“ panosės (2014 sausio 03 d., penktadienis, 21:45 val.)„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 02:51 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygą pradėjo lengva pergale prieš „LSU Atletą ‒ 2“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)„Banga“ laimėjo prieš lygos lyderius (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 17:06 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ įveikė „Sporto maniją“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Kauno Autobusai“ laimėjo įtempto siužeto trilerį (2014 vasario 25 d., antradienis, 00:31 val.)Galingai dvikovą pradėjusi „Banga“ privertė kapituliuoti „Rūdupį ‒ 2“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Banga“ be gailesčio susidorojo su „Rūdupis – 2“ krepšininkais (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:32 val.)Grandų dvikovoje stipresni buvo „Kauno Autobusai“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 23:54 val.)