Baltic Transline vs A. S. K. „Persvara“ (90:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 16:54 val., peržiūros: 1543

Lapkričio 8-ąją dieną, sekmadienį, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių C pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusios „Baltic Transline“ komandos ir svečių teisėmis atvykusių A.S.K. „Persvara“ krepšininkų. Prieš šias rungtynes šeimininkai buvo laimėję vienintelias žaistas rungtynės (1-0), kai tuo tarpu svečiai dar nebuvo patyrę pergalės jausmo per prieš tai žaistas dvejas rungtynes (0-2).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo labai rezultatyviai. Abi komandos daugiau dėmesio koncentravo į puolimą, palikdamos gynybą užnugaryje. Sužaidus truputį daugiau nei pusę kėlinio rezultatas buvo 19:19. Ir toliau komandos nemažino apsukų, mesdamos vieną metimą po kito. Po pirmo kėlinuko rezultatu 25:29 pirmavo svečiai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Baltic Transline“ krepšininko T. Gaurilčiko tritaškiu metimu, kuris sumažino ekipos atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandos, vedamos M. Veršinsko („Baltic Transline“) ir S. Pakalniškio (A.S.K. „Persvara“), žaidė taškas į tašką ir likus žaisti kelias minutes iki kėlinuko pabaigos 40:43 dar pirmavo svečiai. Tačiau kėlinuko pabaigoje kelių minučių atkarpą 10:2 laimėję „Baltic Transline“ krepšininkai, kėlinuką pabaigė turėdami penkių taškų persvarą 50:45.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė tolimais tritaškiais metimais ir jau kai atrodė, jog šeimininkai atitrūks didesniu nei dešimties taškų skirtumu, savo žodį tarė A.S.K. „Persvara“ komanods lyderis S.Pakalniškis, įmetęs du tritaškius iš eilės ir ištirpdęs šeiminkų persvarą iki septynių taškų 61:54. Toliau likusią keturių minučių atkarpą 12:5 laimėję „Baltic Transline“ krepšininkai nutolo 73:59.

Ketvirtojo kėlinuko pirmąsias šešias minutes šeimininkai laimėjo 11:3, taip išspręsdami rungtynių nugalėtojo klausimą. Pabaigoje A.S.K. „Persvara“ ekipos krepšininkas pavyko truputį aptirpdyti varžovų pranašumą. Užtikrinta „Baltic Transline“ pergalė rezultatu 90:72.

Turėjote aiškią persvarą po krepšiu, daugiau aukštų žmonių, ar tai buvo pagrindinės pergalės priežastys?

„Baltic Transline“ komandos treneris M.Leščinskas: „aišku, ilgas suolelis, aukšti žmonės, daug susirinko, tai ir nepatempė varžovai“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Baltic Transline: Martynas Veršinskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Kisielius – 20 tšk., Tadas Gaurilčikas – 17 tšk., Kęstutis Kaupas – 12 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 33 tšk. (6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 14 tšk., Edgaras Šipila – 10 tšk.

„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)Antroje rungtynių pusėje „MRU VSF“ turėjo pripažinti A.S.K.Persvara pranašumą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:58 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)