Kauno grūdai vs Sweco (63:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 29 d., Antradienis, 18:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą

2014 balandžio 29 d., Antradienis, 20:32 val., peržiūros: 1284

Balandžio 29 dieną LSMU sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių (Didžioji taurė) pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno grūdai“ (šeimininkai) ir „Sweco“ (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno grūdai“, kurie dar pirmajame kėlinyje buvo įgyję 10 taškų pranašumą. Tiesa, pirmajam kėliniui pasibaigus „Kauno grūdų“ pranašumas buvo sušvelnintas iki 2 taškų 16-14. Antrajame ketvirtyje jau nei vienai ekipai nepavyko didesniu skirtumu nutolti, o po pirmosios rungtynių dalies „Kauno grūdai“ pirmavo dviem taškais 37-35. Trečiajame kėlinyje šeimininkų ekipai buvo pavykę įgyti 7 taškus pranašumą, bet kėliniui pasibaigus vėl persvara siekė tik 3 taškus 50-47. Ketvirtajame kėlinyje lygi kova vyko daugmaž iki 5, 6 minutės, kuomet „Kauno grūdai“ dar pirmavo 3 -is taškais. Bet tada, per likusį laiką, „Sweco“ tiesiog pribloškė varžovus savo sėkmingų žaidimu ir iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 63-69.

Rungtynės prasidėjo „Kauno grūdų“ atkovotu kamuoliu ir A. Praninsko taikliu tritaškiu. Toliau sužaidus keletą minučių rezultatas buvo jau 5-5. Bet nuo to momento šeimininkų ekipa spurtavo ir atitrūko 10 -ia taškų. Visgi „Sweco“ po itin nesėkmnigos atkarpos sugebėjo reabilituotis ir antroje kėlinio pusėje laimėdami rezultatu 1-9 vėl buvo arti varžovo. Po pirmo kėlinio 16-14.

Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėję „Sweco“ žaidėjai buvo priekyje 4 -iais taškais. Bet kėlinio laikui perkopus į antrąją pusę „Kauno grūdai“ surengė keletą rezultatyvių atakų ir prieš pasibaigiant pirmajai rungtynių daliai turėjo 6 taškų persvarą. Visgi per paskutinius kėlinyje epizodus aikštelėje „Sweco“ dar spėjo atsakyti 4 taškais ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 37-35.

Trečiajame ketvirtyje ekipos nepasižymėjo itin dideliu rezultatyvumu, bet tuo metu geriau sekėsi „Kauno grūdams“, kurie daugiausia L. Andrulio pastangomis buvo įgyję 7 -ių taškų persvarą. Galop šis pranašumas buvo apkarpytas iki 3 taškų, o po trečio kėlinio rezultatu 50-47 pirmavo „Kauno grūdai“.

Ketvirtajame kėlinyje lemiamas lūžis įvyko kai iki rungtynių galo buvo likusios apie 3, 4 minutes. Tuo laiku „Sweco“ puolime buvo užsivedę, ir po keletos sėkmingų epizodų puolant persvara išaugo. Tuo tarpu „Kauno grūdai“ po tokios nesėkmingos atkarpos dar bandė gelbėtis staigiu puolimu, tačiau tie skuboti metimai skriejo pro šalį. Galų gale rungtynės baigėsi „Sweco“ pergale rezultatu 63-69.

Po rungtynių R.Undraitis „Sweco“ sakė: "Džiaugiamės pergale ir laukiame kitų varžybų". Taip pat pridūrė, jog komanda galvoja tik apie finalą.

Kauno grūdai: Linardas Andrulis – 20 tšk., Rytis Vainikevičius – 13 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vaidotas Stankevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mindaugas Balsys – 12 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 23 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Bunikis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Marius Liepa – 13 tšk.

„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno Grūdų“ šešetukas po itin atkaklios kovos sugriovė „Kauno Tiltus“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Sweco“ po pratęsimo pravėrė „Įmonių“ lygos finalo duris (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 00:03 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Kauno grūdai“ šventė pergalę (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)