STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA vs ENVILT / TALGA & BIG (66:81)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

"Envilt/Talga & Big" žengia į didžiosios taurės pusfinalį

2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 3122

Sekmadienį, balandžio 1 dieną, LSMU – VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių antrosios atkrintamosios rungtynės tarp "Statybų vizija & LSMU VA" (šeimininkai) ir "Envilt/Talga & Big" (svečiai). Po pirmojo susitikimo "Envilt/Talga & Big" turėjo 5 taškų rezervą. Svečiai nuo pat pirmųjų minučių įsiveržė į priekį ir dominavo aikštelėje. "Envilt/Talga & Big" ekipai buvo pavykę susikrauti 17 taškų pranašumą, bet šeimininkai sugebėjo atžaisti iki 7 taškų, tačiau to buvo maža. Paskutiniame ketvirtyje svečiai išsaugojo saugų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 66:81.

Rungtynes pradėjo sėkmingiau svečiai, įsiverždami į priekį 5:0. Šeiminkams pavyko atžaisti iki trijų taškų, tačiau "Envilt/Talga & Big" spurtavo 5:0 ir padidino savo pranšumą iki 8 taškų ( 4:12), bet varžovams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų. Likus žaisti tris minutes svečiai spurtavo 9:2 ir komandas po kėlinuko skyrė 11 taškų. Rezultatu – 10:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo G.Davidavičiaus dviem dvitaškiais metimais, bet svečiai iškart atžaidė pranašumą ( 14:26). Šeimininkų dvitaškis sumažino skirtumą iki 10 taškų, tačiau "Envilt/Talga & Big" greitomis atakomis laimėjo atkarpą 7:0 ir komandas skyrė 17 taškų. "Statybų vizijai & LSMU VA" pavyko suaktyvinti savo puolimą ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus V.Griniaus tolimas metimas atstatė 8 taškų pranašumą. Rezultatas po ketvirčio – 32:40.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis, bet sužaidus tris minutes svečiai spurtavo 7:0 ir vėl komandas skyrė dviženklis skirtumas ( 37:51). Svečiai taikliu dvitaškių apmažino iki 12 taškų, bet likus žaisti dvi minutes "Envilt/Talga & Big" spurtavo 8:0 atkarpa be atsako ir padidino savo pranašumą iki 20 taškų. Rezultatas – 41:61.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkams pavykdavo sumažinti skirtumą iki 15 taškų, tačiau vis svečiai jį atstatydavo taikliais metimais. Likus žaisti 6 minutes šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 13 taškų ( 59:72), bet svečiai vėl laimėjo mini atkarpą ir padidino savo pranašumą iki 18 taškų. Likus žaisti tris minutes svečiai išsaugojo saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu - 66:81.

Po laimėtų runtynių "Envilt/Talga & Big" ekipos naudingiausias žaidėjas V.Grinis teigė:" Šiandien buvome labai rimtai nusiteikę, susikaupę ir galima sakyti, kad neblogai sužaidėme."

Po pralaimėtų rungtynių "Statybų vizijos & LSMU VA" ekipos treneris kalbėjo:"Užklasinė veikla sutrukdė sudalyvauti keliems žmonėms ir to gal pritrūko mūsų komandai."

"Statybų vizija & LSMU VA": G.Davidavičius ( 20tšk. 10 atk.kam.), E.Banevičius ( 11tšk.), M.Narbutas ( 10 tšk. 5 išpr.praž.)

"Envilt/Talga & Big": V.Grinis ( 27tšk. 5 rez.perd.), K.Pėkis ( 13tšk.), M.Giedraitis ( 13tšk. 5 išpr.praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

SPEEDAS2012 balandžio 02 d., 09:47 val.

i vakaru konferencijos geriausiu atveju :D

"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:54 val.)"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Envilt/Talga & BIG" iškovojo nelengvą pergalę (2011 spalio 21 d., penktadienis, 23:53 val.)"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)Envilt/talga & big nesunkiai susidorojo su Hidraulinės sistemos & kompiutera (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 01:06 val.)"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą" (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)"Envilt/Talga & BIG" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"Envilt/talga & big" sutriuškino "Ryterna" ekipą. (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 01:33 val.)"Envilt / Talga & Big" po atkaklios kovos palaužė "Kamestą & Freolitus - Doremus" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:19 val.)