Sporto manija – OTO vs Šilainiai (81:75)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą.

2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 1346

Trečiadienį (12.18) A.Stulginskio mokyklos – sporto salėje įvyko "B" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Sporto Manija – OTO" ir svečiai "Šilainiai". Abi komandos viena kitai gerai pažįstamos, nes susitinka šiemet jau antrą kartą. Pirmos rungtynės baigėsi „Sporto manijos – OTO“ komandos pergale. Rugtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių sugebėjo pabėgti 4 taškais – (23:19). Antrasis kėlinys geriau susiklostė svečiams, kuriems ne tik pavyko išlyginti rezultatą, bet ir persverti rezultatą į savo pusę – (40:43). Trečiajame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet vis dar priekyje buvo "Šilainių" ekipa – (57:60). Ketvirtajame kėlinyje "Sporto manija – OTO" komanda greitai persverė rezultatą į savo pusę ir daugiau neleido svečiams priartėti ir pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – (81:75).

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai.Pirmieji taškus pelnė "Sporto manijos – OTO" komanda, netrūkus rezultatą išlygino svečiai. Sužaidus dar porai minučių pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas. 5:0 spurtą surengę "Sporto manijos – OTO" krepšininkai įgijo 5 taškų pranašumą – (9:4). Sužaidus dar keletai minučių "Šilainių" komandą pradėjo klysti prieš varžovų presingą, tuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų net iki 11 taškų – (23:12). Bet "Šilainių" komandai pavyko susikaupti, surengė spurtą (0:7) ir po pirmų dešimties minučių komandas viso skyrė tik 4 taškai – (23:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių taikliu tritaškiu metimu, kuris sumažino skirtumą iki minimumo – (23:22). Sekančias 4 minutes komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (35:31). Sužaidus dar 2 minutes svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – (35:35). Per likusį laiką šeimininkai papuolė į duobę, pralaimėjo atkarpą (5:8) ir po dviejų kėlinių priekyje buvo "Šilainių" komandą – (40:43).

Po ilgosios pertraukos komandoms grįžus į aikštę užtikrinčiau atrodė svečiai, kurie per 5minutes varžovams leido įmesti tik 2 taškus, o patys surinko 10 ir laimėjo atkarpą (2:10). Dar po dviejų atakų "Šilainiai" buvo įgiję didžiausią pranašumą rungtynėse – 12 taškų (44:56). Per likusį laiką "Sporto manija – OTO" komandai pavyko susikaupti, surengti spurtą (11:2) ir sumažinti atsilikimą tarp komandų iki 3 taškų – (57:60).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų taikliu tritaškiu metimu, kuris išlygino rezultatą – (60:60). Netrūkus šeimininkams pavyko pelnyti dar du taškus ir jau "Sporto manijos – OTO" komandai pavyko įsiveržti į priekį – (62:60). Sekančioje atakoje du taškus su pražangą pelnė M.Karauskas, kuris sugrąžino vieno taško persvarą – (62:63). Per sekančią minute abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas vėl buvo lygus – (65:65). Bet jau sekančioje minutėje šeimininkams pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir likus žaisti 5 minutes komandas skyrė 4 taškai – (69:65). "Šilainių" komandoje ėmė ryškėti pirmasis nuovargis, likus žaisti 4 minutes komandas jau skyrė 7 taškai. Per likusį laiką "Šilainiams" sukurti stebuklo nepavyko ir rungtynės baigėsi "Sporto manijos – OTO" komandos iškovota pergale – (81:75).

Sporto manija – OTO: Mantas Kudirka – 28 tšk., Andrius Šukys – 13 tšk., Jonas Pacevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 24 tšk., Mantas Karauskas – 18 tšk., Artūras Masiulis – 14 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Justas Ališauskas – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

„Sporto manija ‒ OTO“ po atkaklios kovos palaužė „DNC & Sports Fairy“ komandą. (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)