ŠILDUVA vs BMS MEGAPOLIS (101:82)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 11 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Šilduva" savo aikštelėje įrodė pranašumą prieš "BMS"

2008 sausio 11 d., Penktadienis, 20:50 val., peržiūros: 5470
"Įmonių+" lygoje šį vakarą "Šilduvos" ekipa su gausiu komandos palaikymu savo aikštelėje priėmė "BMS" ekipą. Rungtynės reikalavo aukų, teisėjai buvo negailestingi. Net trys žaidėjai per rungtynes sugebėjo užsidirbti po techninę pražangą, viskas tik jų pačių emocijų dėka. Tai nebuvo "BMS" žaidėjam į naudą ir jiem beliko tik pripažinti varžovų pranašumą, kurie šventė pergalę rezultatu 101:82.

Rungtynėse nestygo emocijų, pirmasis ketvirtis buvo nenuspejamas. Jau pačioje pradžioje šeimininkų snaiperis G.Štelmokas puikiai pasižymėjo trimis taikliais tolimais metimais išvesdamas savo ekipą į priekį. Tačiau taiklių metimų nestygo ir "BMS" komandoje, kurioje per pirmąjį ketvirtį pasižymėjo visi startinio penketo žaidėjai. Po pirmųjų dešimt minučių pranašumą visgi įrodė šeimininkai rezultatu 23:19.

Pirmajame ketvirtyje net keli žaidėjai nesuvaldė savo emocijų, kas jiem kainavo po techninę pražangą, tačiau tai iš dalies buvo jiem į naudą. Antrasis kėlinys nebuvo daug žadantis, rezultatas ženkliai nekito. Abejom komandom krepšiai buvo lyg uždaryti, daug netaiklių metimų, o kova po krepšiais buvo "BMS" rankose, kurie beveik visus šio kėlinio taškus pelnė tik tolimais metimais. Įpusėjus pirmąjai rungtynių pusei, dar vienas žaidėjas pratrūko emocijom, kas jam taip pat kainavo techninę pražangą. Rungtynės nestokojo intrigos. Po pirmųjų dvidešimt minučių rezultatu 45:40 pranašumą išlaikė šeimininkai.

Antroji rungtynių pusė ir vėl prasidėjo taikliu G.Štelmoko tritaškiu, po kurio netrukus sekė dar vienas. Tuo tarpu jo komandos draugas A.Žėkas atliko puikų darbą po krepšiais kovodamas dėl kamuolių, kuriuos paversdavo taikliais metimais iš po kašės. Taip pat nesustabdomas buvo dar vienas komandos snaiperis D.Jankauskas, be kurio turbūt "Šilduva" lengvai neprasiverstu. Taip po truputi augindami savo pranašumą prieš varžovus, kėlinį užbaigė jau dviženkliu skirtumu 76:60.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu, kurie turbūt norėjo užsitikrinti savo pranašumą pergalės link, kuris vienu metu išaugo iki 28 taškų skirtumo. Tačiau jų varžovai taip lengvai nepasidavė ir įpusėjus kėliniui nusprendė daryti spaudimą, kas sumažino šį skirtumą beveik per pusę. Galiausiai "BMS" ekipa susitaikė, kad jau nepavyks prisivyti varžovų ir pripažino pralaimėjimą.

R.Miladauskas juokavo: "Teisėjai turbūt atvažiavo morališkai nusiteikę švilpt "Šilduvai", jos pastoviai daromam teisėjų spaudimui, tačiau finale daugiau nukentėjome mes, nežiūrint to skiriu jiem po 8 balus"
Tuo tarpu "Šilduvos" treneris arbitrais liko patenkintas ir skyrė jiem po 9 balus.
"Vaidotėnas" iškovojo pirmąją pergalę "Įmonių+" lygoje (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 19:20 val.)"Šilduva" iškovojo antrąją pergalę (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:39 val.)"Šilduva" atgauna formą (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 21:33 val.)Nelygiavertėje kovoje triuškinančią pergalę šventė "BMS" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:42 val.)Trečioji "Šilduvos" pergalė (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 19:45 val.)D.Jankausko 43 taškai "Šilduvai" atnešė pergalę prieš "Medžiotojų Užeiga-LVA" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Šilduva" nesunkiai iškopė į pusfinalį (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:53 val.)"Šilduva" pateko į finalą (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)Puiki antroji iš eilės "Šilduvos" pergalė (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 16:58 val.)"Šilduva" apgynė namų sienas (2008 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)